Popek film

Jak będzie miał na imię syn Popka? Bardzo oryginalnie!

Popek niedawno zdradził, że zostanie ojcem po raz drugi. Tym razem kontrowersyjny artysta czeka na syna. Muzyk cieszy się, że jego kilkuletnia córka Julka będzie miała rodzeństwo. Jakie imię dostanie chłopiec?

Jak będzie miał na imię syn Popka? Bardzo oryginalnie!

Syn Popka przyjdzie na świat już na przełomie lipca i sierpnia. Artysta zapowiada, że zrobi przerwę w pracy. Mamą dzieci muzyka jest Kasia, partnerka Popka, którą mężczyzna poznał na emigracji w Anglii. W planie jest ślub pary.

A jakie imię otrzyma chłopiec? Popek na początku zastanawiał się nad imieniem Paweł. Jednak Pawła Juniora raczej nie będzie. W wyborze na pewno pomoże rodzicom córka Julka.

„Usiądziemy w trójkę i przedyskutujemy to. Moja córka nada swemu bratu imię, bo my jesteśmy bezradni jeśli chodzi o imiona. Jest ich za dużo. Wszystkie są fajne. Waham się między Eustachy a Jezus. Żartuję oczywiście. Chciałem Romeo, ale Kasi to imię za bardzo się nie podoba, bo jeśli syn okaże się równie szkaradny jak jego ojciec, to nie będzie pasować. Chociaż na swój sposób jestem przystojny” – mówił Popek w rozmowie z „Party”.

Podoba wam się imię Romeo?

Pomysły na brata już są

Córka rapera nie może doczekać się brata. Już teraz jest z nim w bliskiej relacji. 😉 Ma również plany na przyszłość.

“Moja córka już ma pomysły na brata, jak będzie go ubierać, kłaść spać i pokazywać filmiki na Youtube. Już o tym mówi, wprowadza to w życie, a jeszcze brata nie widziała (śmiech). Mówi do brzucha. Jak idziemy na zakupy, to pokazuje, że brat w brzuchu mieszka”- zdradza Popek.

Inny człowiek

Popek w „Tańcu z gwiazdami” dał się poznać z zupełnie innej strony. Okazuje się, że raper jest czułym ojcem, który bardzo lubi rozpieszczać córkę Julkę.

“Jej dzieciństwo różni się bardzo, bardzo. Ma wszystko, czego ja nie miałem. Ja nie miałem nic. Ja jestem dobrym wujkiem, Kaśka złym porucznikiem. Pozwalam jej na wszystko, a Kaśka nie. Korzysta z tego, jak są jakieś przejażdżki na mieście, to zawsze z tatą, bo wie, że od taty więcej wyciągnie” – zdradził muzyk.

Z synkiem będzie podobnie? 😉

—————————————————————————————————–

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...