Hanna Lis i Łukasz Jemioł

Hanna Lis nie ogląda „Azja Express”! Dlaczego? Kto by pomyślał!

Program „Azja Express” już od dawna wzbudza ogromne zainteresowanie wśród widzów. Jednak Hanna Lis przyznała, że nie oglądała premierowego odcinka reality show. Dlaczego? Przeczytajcie, co zdradziła dziennikarka!

Hanna Lis i Łukasz Jemioł

Fala hejtu

Azja Express” od samego początku wzbudza dużo emocji. Niektórzy chwalą program oraz zazdroszczą celebrytom takiej przygody. Inni natomiast ostro krytykują hit TVN-u. Paulina Młynarska zarzuciła gwiazdom, że bawią się w biedę. Nie da się ukryć, że na uczestników programu spadła fala hejtu. Szczególnie doświadczyła tego Hanna Lis, która musiała zmierzyć się wieloma złośliwymi komentarzami ze strony internautów. Doszło nawet do tego, że dziennikarka usunęła konto na Twitterze.

„Nie czytam portali plotkarskich, więc hejt ma małe szanse do mnie dotrzeć. Tym razem afera wybuchła także na Twitterze, a mój telefon zwariował. Akurat byłam na Mykonos i kręciłam „Bez planu”. Nagle na głowę wylała mi się ciężarówka szamba. Wszystko za sprawą jednego z brukowców, który zamieścił taki oto rzekomy cytat z wywiadu do Vivy: „Wydaje mi się, że ten wyjazd mnie zmienił, wczoraj kupiłam espadryle z koralikami za 60 złotych”. Wyjęli dwa zupełnie niezwiązane ze sobą zdania z kontekstu, skleili ze sobą i orzekli: debilka oderwana od rzeczywistości. Mam doskonały kontakt z rzeczywistością, więc jakoś to przeżyję” – powiedziała Hanna Lis portalowi Gazeta.pl.

Dziennikarka nie ma odwagi?

Nic dziwnego, że Hanna Lis właśnie przyznała, że nie oglądała pierwszego odcinka Azja Express. Dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcie z Łukaszem Jemiołem, z którym była w parze podczas azjatyckiej przygody. Pod fotką napisała:

„Dawno temu w Wietnamie… Nie obejrzałam @azjaexpresstvn – na obczyźnie obecnie stacjonuję. Nawet gdybym była w Polsce, nie wiem, czy miałabym odwagę. Dla nas to była najpiękniejsza podróż, a nie program. Ale ciekawa jestem Waszych opinii. Jak Wam się podobało?”.

Większość fanów zapewnia dziennikarkę, że wypadła bardzo dobrze. Jakie wpisy najczęściej pojawiają się na Instagramie gwiazdy?

„Super, wczoraj oglądałam, mam nadzieje, że wygracie kibicuje wam, jesteście tacy naturalni, pani Haniu, dla mnie bomba!!”,

„Pani Haniu nie ma czego się bać.. Efekt fenomenalny”,

„Brawa za odwagę i siłę wystąpienia w Azja Ekspress. Odcinek super! Przygoda i wspomnienia na całe życie. A na pewno było tam wiele trudnych momentów. No, ale co nas nie zabije, to nas wzmocni! I proszę tak łatwo nie oddawać pierścionka”.

Czy też uważacie, że w pierwszym odcinku dziennikarka wypadła świetnie? Kibicujecie Hannie Lis i Łukaszowi Jemiołowi?

 

Źródło zdjęć: www.instagram.com/hanna_lis

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ