Boruc Lewandowska i Łuczenko

Która z polskich WAGs jest najbardziej naturalna? Doktor Gojdź nie ma wątpliwości!

Euro 2016 trwa w najlepsze. Podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej nie tylko piłkarze są „na topie”, ale również ich ukochane, które dzielnie dopingują z trybun naszych zawodników. O polskich WAGs też się dużo mówi. Media oceniają ich zachowanie, zdjęcia oraz styl. Nie da się ukryć, że nasze dziewczyny prezentują się znakomicie. Pytanie tylko, czy są naturalne, a może korzystały już z pomocy współczesnej medycyny estetycznej lub poddawały się zabiegom chirurgicznym? Doktor Krzysztof Gojdź nie ma wątpliwości. Przeczytajcie, co powiedział!

Doktor medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź jak nikt inny zna się na „twarzach” polskich i zagranicznych celebrytów. Tym razem pod lupę wziął najpopularniejsze polskie WAGs. Uważa, że nasze dziewczyny „są tak młode, że w ogóle nie powinny poprawiać urody. Młodość sama się broni. Jestem za naturalnością, za naturalnymi rysami twarzy, ewentualnie małą korektą”. Doktor doskonale zdaje sobie sprawę, że dobry makijaż ukrywa wiele niedoskonałości, ale czujne oko lekarza zobaczy wiele!

Boruc Lewandowska i Łuczenko

Sara Boruc

„Piękna kobieta, najpiękniejsza polska WAG” – uważa lekarz. „Naturalne rysy, fajnie się ubiera, a na żywo wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach. Może ewentualnie nawilżyła usta kwasem hialuronowym albo to efekt makijażu. Tak trzymaj, Sara!” – dodaje Gojdź.

Marina Łuczenko

Śliczne, młodziutkie, naturalne dziewczę. Absolutnie nic sobie nie poprawiała. Myślę, że moich rąk będzie potrzebowała za dziesięć lub piętnaście lat. Marina, nie idź tą drogą, nie kopiuj swoich koleżanek, nie wstrzykuj nic w ust i policzki. Jesteś naturalnie śliczna” – podsumował specjalista.

 Ania Lewandowska

„Tutaj widać dietę. Bardzo ładnie cera wygląda. Ania jest zwolenniczką zdrowego stylu życia. Może małe poprawki albo makijaż dobrze zrobiony” – słyszymy.

Celia Jaunat

Celia Jaunat

„Albo to jest taki makijaż albo widzę poprawkę policzków. Może wydłużenia brody i chyba też nosa. Jest ładną dziewczyną, ale już na pograniczu zrobionej modelki” – stwierdza profesjonalista

Jessica Ziółek

Jessica Ziołek

„Żałuję, że zrobiłaś ten nos. Kobieta powinna mieć coś fajnie charakterystycznego w swojej twarzy. Jeśli Tobie się on podoba, to super. Każdy powinien dobrze czuć się w swojej skórze. Ładna dziewczyna, może ewentualnie lekko nawilżona, ale w miarę naturalnie” – powiedział Gojdź.

Grosicka

Dominika Grosicka

„Na pewno był etap, kiedy ta dziewczyna była bardzo naturalna, bardzo ładna. Myślę, że pozostała jej ta uroda. Raczej usta są zrobione” – zauważył lekarz.

Marta Glik zdjęcie

Marta Glik

„Naturalna, nieporobiona, fajne włosy, fajne rysy twarzy, tak trzymaj dalej” – namawia lekarz.

Agata Błaszczykowska

Agata Błaszczykowska

„Tak powinna wyglądać kobieta, która urodziła dzieci, która dba o siebie. Jest mega naturalna, nic nie gmerała w swojej twarzy. I nie gmeraj, ślicznie, naturalnie, popieramy to” – chwali Gojdź.

Klaudia Adamczyk zdjęcie

Klaudia Adamczyk  

„Chyba lekko usteczka poprawione. Klaudia, zostań naturalna jak Twój chłopak, bo z kapustki zrobi się bigos” – żartuje lekarz.

Doktor dodaje, że nasze WAGs prezentują się najlepiej na tle zagranicznych ukochanych sportowców. „Reszta to plastikowe laleczki, ale może w Stanach to lubią. Całe szczęście nasi piłkarze lubią naturę”.

My również jesteśmy zdania, że nasze dziewczyny nie muszą poprawiać urody, a Wy?    


 Źródło zdjęć: Instagram

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego  sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ