Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”: to moje pierwsze takie zdjęcie na Instagramie

Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”: to moje pierwsze takie zdjęcie na Instagramie

Anita Szydłowska znana z reality show „Ślub od pierwszego wejrzenia” w programie znalazła prawdziwą miłość. Związek małżeński z Adrianem jest spełnieniem jej marzeń. Parze niedawno urodził się syn Jerzy. Tancerka zdradza, że od tego czasu jest bardziej pewna siebie. Zobaczcie, jakie zdjęcie wstawiła na Instagramie! 

Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”: to moje pierwsze takie zdjęcie na Instagramie

Anita Szydłowska wystąpiła w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Eksperci byli pewni, że dziewczyna powinna związać się z Adrianem Szymaniakiem, który również wziął udział w kontrowersyjnym reality show. Para szybko zapałała do siebie sympatią, a nawet pojawiło się coś więcej… Czyżby to była miłość? Wszystko na to wskazuje. Nie tylko nie zdecydowali o rozwodzie, ale doczekali się synka Jerzyka.

https://www.instagram.com/p/Bz5xSrTCJsB/

Szczęśliwa i pewna siebie mama

Tancerka doskonale spełnia się w roli mamy. Co więcej, jest znacznie bardziej pewna siebie niż przed ciążą, a wszystko dlatego, że stara się akceptować swoje niedoskonałości.  

„Muszę przyznać, że to moje pierwsze takie zdjęcie na Instagramie i pewnie jakiś czas temu miałabym spore opory, by je wrzucić. Od kiedy jestem mamą, jestem dużo bardziej pewna siebie, nie dlatego że inaczej wyglądam, ale dużo bardziej akceptuje siebie i co za tym idzie własne niedoskonałości.

Nie oznacza to jednak, że przestaje dbać o siebie. Na jesień @sephorapolska przygotowała nową serię kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy – a że każda z nas jest inna, przygotowane są propozycje dla każdego rodzaju. Dodatkowo to, co wszyscy cenią –  superskładniki, ekologiczne opakowania, minimum 90% składników pochodzenia roślinnego. Muszę przyznać że odżywczo-nawilżający daje wspaniały efekt orzeźwienia na skórze” – pisze Anita Szydłowska na Instagramie. 

https://www.instagram.com/p/B36bZnFliPW/

Krótki włosy?

Niedawno Anita pokazała zaskakujące zdjęcie. Czyżby ścięła swoje długie, blond włosy? Nic z tych rzeczy! Szybko okazało się, że założyła tylko perukę. Uff! Jej mąż Adrian również jest zwolennikiem długich pasm 😉

https://www.instagram.com/p/B32QPizJWyR/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ