Lewandowska schabowy wieprzowina

Fani Lewandowskiej pytają: Kiedy schabowy? Zaskakująca odpowiedź trenerki!

Ania Lewandowska jest bardzo aktywna w ciąży. Trenerka dużo ćwiczy i zdrowo się odżywia, a swoimi przepisami dzieli się na Instagramie. Jednak internauci chcą wiedzieć jak najwięcej o sportsmence. Teraz fani Lewandowskiej pytają: Kiedy schabowy? Poznajcie zaskakującą odpowiedź żony polskiego piłkarza!

Fani Lewandowskiej pytają: Kiedy schabowy?

Mimo, że Ania Lewandowska jest już w piątym miesiącu ciąży, to nadal bardzo aktywnie spędza czas. Oczywiście, nie zapomina też o swoich fanach, którzy czekają na treningowe i żywieniowe wskazówki. Żona piłkarza polskiej reprezentacji nadal stawia na zdrowe odżywianie, które służy jej i maleństwu.  Tym razem sportsmenka proponuje zdrowy, zielony koktajl z jarmużu, szpinaku, jabłka i banana. Zapewnia, że taki napój wraz ze słynnymi „kulkami mocy” zapewni energię na przedświąteczną gonitwę!  Macie ochotę na taki napój? My tak. 😉

Lewandowska koktajl jarmuż

Jednak nie wszyscy mogą przyzwyczaić się do zdrowych przepisów Lewandowskiej. Niektórzy wciąż liczą, że trenerka zaskoczy internautów niezdrowym posiłkiem. Jedna z fanek ostatnio zażartowała i zapytała, czy zaproponuje kiedyś kotleta schabowego.

„A kiedy schabowy? :D” – napisała internautka.

Jak odpowiedziała Ania? Okazuje się, że sportsmenka nie je mięsa wieprzowego, więc nadzieje internautki są raczej płonne. 😉

„Nie jem wieprzowiny” – szczerze odpowiedziała Lewandowska.

Ciążowe zachcianki

Czy Ania ulega ciążowym zachciankom? Jeśli chciałaby zjeść coś słodkiego, to najczęściej wybiera łakocie z owocami – bezglutenowe ciastka z gruszką, bananowe wypieki z orzechami lub czekoladowy krem z żurawiną. Sportsmenka zamieszcza też przepisy na nadchodzące święta Bożego Narodzenia – zamiast mięsnych pasztetów, śledzi w oleju oraz pierogów z białej mąki prezentuje zmodyfikowane świąteczne potrawy.

Czy korzystacie z przepisów Ani Lewandowskiej?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ