Zatrudnienie Gigi najlepszą decyzją Tommy'ego Hilfigera

Zatrudnienie Gigi najlepszą decyzją Tommy’ego Hilfigera

Najpopularniejsza obecnie modelka, Gigi Hadid, okazała się prawdziwym skarbem dla Tommy’ego Hilfigera. Odkąd 21-latka została twarzą marki, ruch na stronie internetowej sklepu wzrósł o 900 procent.

Kolekcja ‘Tommy Pier’, którą Gigi wspierała już podczas fazy projektowania, odniosła ogromny sukces. Modelka wzięła udział w kampaniach Hilfigera, chodzi w jego pokazach, na co dzień nosi ubrania marki, a na prezentacji kolekcji podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody, pojawiła się wraz z przyjaciółkami, wśród których była Tylor Swift, Selena Gomez i Kardashianki.

Dzięki takiej promocji, ruch na stronie marki wzrósł aż o 900 procent, a sprzedaż poprawiła się o kilkadziesiąt procent. Przypominamy, że znana modelka dołączyła do marki zaledwie kilka miesięcy temu. Jeśli ta współpraca potrwa dłużej, wyniki mogą być jeszcze lepsze.

Nadchodząca kolekcja, 'Tommy x Gigi collection’, zaprezentowana będzie na plaży w Los Angeles. Hadid po raz kolejny zostanie oczywiście twarzą kolekcji i jej wielką inspiracją, a głównym tematem będą letnie festiwale muzyczne.

Świat mody nie może się już doczekać kolejnej kolekcji Hilfigera. Zanim to jednak nastąpi, Gigi króluje na innych pokazach. Kilka dni temu po raz drugi wystąpiła na słynnym show Victoria’s Secret i nieustannie pojawia się na okładkach najpopularniejszych magazynów.

Można odnieść wrażenie, że Gigi, jej młodsza siostra Bella i przyjaciółka Kendall Jenner, opanowały świat mody. Nic dziwnego, że córki gwiazd wzbudzają ogromną zazdrość i niechęć ze strony innych modelek, które na swoją karierę musiały pracować wiele lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ