Festiwal w Opolu wraca do Opola! Kiedy się odbędzie i kto na nim wystąpi?

Festiwal w Opolu wraca do Opola! Kiedy się odbędzie i kto na nim wystąpi?

Festiwal w Opolu wraca do Opola! Telewizja Polska i Miasto Opole zawarły porozumienie, co oznacza, że 54. edycja Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej tradycyjnie odbędzie się w Opolu!  Kiedy rozpocznie się muzyczne wydarzenie i kto na nim wystąpi?

Festiwal w Opolu wraca do Opola! Kiedy się odbędzie?

Okazuje się, że już za niecałe 3 miesiące obędzie się Festiwal w Opolu! Muzyczna impreza odbędzie się w dniach 15-17 września.

 Przypominamy, że po zamieszaniu związanym ze słynnym festiwalem muzycznym jego organizacja stała pod znakiem zapytania, ale Telewizja Polska i Miasto Opole zawarły porozumienie.

„Telewizja Polska i Miasto Opole, mając na względzie wieloletnią dobrą współpracę przy organizacji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a także żywiąc nadzieję na kontynuację tej współpracy w przyszłości, ogłaszają, iż zawarły satysfakcjonujące obie strony porozumienie.

W związku z tym ustalono, że Miasto Opole udostępni w tym roku TVP S.A prawa do marki Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu oraz Amfiteatr, w którym we wrześniu bieżącego roku zostanie zorganizowana przez Telewizję Polską 54. edycja KFPP w Opolu.

Telewizja Polska deklaruje, że dołoży wszelkich starań, aby strona artystyczna 54. KFPP w Opolu nie odbiegała od standardów prezentowanych podczas wcześniejszych edycji ww. festiwalu.” – czytamy na stronie internetowej Centrum Informacji TVP.

Jak będzie ze stroną artystyczną?

Informację tę potwierdził również Arkadiusz Wiśniewski, Prezydent Opola.

„54 Festiwal Polskiej Piosenki odbędzie się we wrześniu w Opolu!

Opole ze względu na ponad 50-letnią dobrą współpracę z TVP zgodziło się udostępnić Telewizji na ten czas amfiteatr i prawa do marki KFPP. TVP dołoży wszelkich starań aby strona artystyczna nawiązywała standardem do poprzednich edycji Festiwalu” – czytamy na Facebooku mężczyzny.

Jakie gwiazdy wystąpią na opolskiej scenie?

Kto wystąpi na słynnym festiwalu? To pytanie zadaje teraz najwięcej internatów.

„TVP ma zaprosić artystów którzy mieli występować poprzednio” – odpowiedział Arkadiusz Wiśniewski na Facebooku.

Będziecie oglądać tegoroczny festiwal w Opolu? Jak myślicie, kto na nim wystąpi?

———————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ