Nowe zdjęcie Lewandowskiego z dzieckiem

Nowe zdjęcie Lewandowskiego z dzieckiem! Ale czyim? Czy to Klara?

Nowe zdjęcie Lewandowskiego z dzieckiem! Piłkarz wraz z rodziną i przyjaciółmi wypoczywa na Mazurach. W sieci pojawiło się nowa fotka piłkarza. Widzimy na niej, jak czule trzyma maleństwo! Zaraz, zaraz! Przecież to nie Klara! Czyją pociechą opiekował się sportowiec? My już wiemy!

Rodzinne wakacje na Mazurach

Robert i Ania Lewandowscy odpoczywają w Polsce na Mazurach. Oczywiście jest z nimi córeczka Klara, którą zajmują się nie tylko młodzi rodzice, ale i mama trenerki oraz piłkarza. Parę w ich posiadłości chętnie odwiedzają znajomi. Sportsmenka relaksuje się z koleżankami, a także przygotowuje dla przyjaciół smaczne i zdrowe koktajle. Przepisy oczywiście zamieszcza na swoim blogu.

Nowe zdjęcie Lewandowskiego z dzieckiem! Ale czyim? Czy to Klara?

Co robi Robert? Sportowiec korzysta z uroków sportów wodnych, a także pozuje do zdjęć! Zobaczcie najnowszą fotkę piłkarza z… dzieckiem! Uroczo razem wyglądają?

https://www.instagram.com/p/BVhNkt6lHsl/?taken-by=natalia_jakula

Czy to mała Klara? Absolutnie nie  😉 Okazuje się, że Robert Lewandowski trzyma na rękach Wiktora – synka Natalii Jakuły i Tomasza Iwana! To właśnie prezenterka opublikowała słodkie zdjęcie piłkarza z  swoim dzieckiem na Instagramie.

„Jakby mnie taki wujek trzymał na rękach to tez spadłyby mi skarpetki ze szczęścia ???”,

„2 chłopczyk i rośnie mały piłkarz ? Życzenia dla Lewego oczywiście ?”,

„Kawaler dla Klary :)”

„Nono fajny ten wujek ???”,

„Pozazdrościć takiego wujka ? a synek piękny”,

„Zdjęcie z Lewandowskim i kilka razy więcej lików :D” – komentują internauci.

Kolega Klary

Wiktor Iwan jest tylko półtora miesiąca starszy od Klary Lewandowskiej. Natalia Jakuła urodziła synka w Dzień Kobiet. Radosną nowiną szybko pochwaliła się na Instagramie. Trenerka szybko pokazała synka w mediach społecznościowych. Ania i Robert Lewandowscy ostrożnie pokazują zdjęcie małej Klary. Czy małżonkowie pójdą w ślady Natalii Jakuły i już niedługo zobaczymy ich córeczkę „w całej okazałości”? Na to liczymy 😉 

https://www.instagram.com/p/BVPmKiHFsCx/?taken-by=natalia_jakula

——————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/_rl9/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ