Jak Barbara Kurdej-Szatan spędza święta

Jak Barbara Kurdej-Szatan spędza święta? Ma wyjątkowy plan!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wiele osób z niecierpliwością czeka na ten wyjątkowy czas w roku. Jak świąteczne dni spędzi Barbara Kurdej Szatan i co sobie postanowiła? Mamy nadzieję, że wszystko się uda!

Jak Barbara Kurdej-Szatan spędza święta? Ma wyjątkowy plan!

Barbara Kurdej-Szatan święta spędza w rodzinnym gronie. Zazwyczaj małżeństwo z córeczką jeździło do rodziców aktorki oraz jej teściów. Jednak aktorka pierwszy raz na tegoroczną Wigilię zaprosiła całą rodzinę do siebie. To odpowiedzialne zadanie! Jakie potrawy przygotuje gwiazda?

„Święta Bożego Narodzenia spędzam u siebie w domu. Po raz pierwszy zaprosiłam całą rodzinę do siebie, więc to jest wyzwanie dla mnie, bo co roku dzieliliśmy święta. Byliśmy trochę u moich rodziców, trochę u teściów i wspaniale, że ze wszystkim się widzieliśmy jednak te kilometry były trochę uciążliwe. Teraz po raz pierwszy zapraszam do siebie, jeszcze nie wiem do końca co przygotuję, ale coś muszę wymyślić” – mówi Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z „Party”.

Rodzinna pomoc

Jednak mama i teściowa postanowiły wspomóc aktorkę. Wychodzi na to, że gwieździe zostaną do przygotowania tylko…

„Oczywiście mama i teściowa już zapowiedziały, że przywiozą mnóstwo różnych potraw, więc pewnie niewiele mi zostanie, śmieję się, że zostały tylko pierniczki do przygotowania, ale nie dam się, zaskoczę je” – śmieje się gwiazda „W rytmie serca”.

Macie swoje popisowe danie, które stoi na stole wigilijnym?

Jak jest z prezentami?

Barbara Kurdej-Szatan mówi, że jej córeczka chciałaby dostać jak najwięcej prezentów, ale ostatecznie wybiera tylko jeden podarek.

“Teraz różne zabawki reklamują w telewizji, więc ona by wszystko chciała, ale na szczęście potrafi wybrać sobie jedną rzecz. Już na mikołajki sobie wybrała na szczęście jedną. Staram się spełniać jej oczekiwania, jednak tłumaczymy, że ani mikołaj ani gwiazdka nie mają tyle, niech sobie wybierze jedno – żartuje aktorka.

Wiecie już co znajdziecie pod choinką czy może wolicie mieć tajemnicę? 🙂

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: Barbara Kurdej-Szatan

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2273 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Julia Wieniawa wypoczywa na Sycylii w mocno wyciętym kostiumie

Julia Wieniawa postawiła nieco odpocząć od codziennego zgiełku i wybrała się na wakacje na malowniczą...