Kim jest dziewczyna, która oddała nerkę Selenie Gomez?

Kim jest dziewczyna, która oddała nerkę Selenie Gomez?

Selena Gomez kilka dni temu za pośrednictwem Instagrama wyjawiła fanom, że miała przeszczep nerki. Opublikowała również zdjęcie ze szpitala z przyjaciółką, która podarowała jej swoją nerkę. Kim jest Francia Raisa? Co o niej wiemy?

Konieczny przeszczep nerki

Selena Gomez już od dłuższego czasu zmaga się z toczniem. Niestety choroba coraz bardziej atakowała organizm. Doszło do tego, że gwiazda musiała przejść przeszczep nerki. Nic dziwnego, że piosenkarka wycofała się z życia publicznego. Zdrowie jest dużo ważniejsze od sławy.

 „Jestem świadoma, że niektórzy moi fani zauważyli, że wycofałam się w lecie i pytali, dlaczego nie promuję mojej nowej muzyki, z której byłam taka dumna. Okazało się, że potrzebuję przeszczepu nerki w związku z moim toczniem i dochodziłam do siebie. Bardzo tego potrzebowałam dla mojego zdrowie” – napisała gwiazda na Instagramie.

Kim jest dziewczyna, która oddała nerkę Selenie Gomez?

Dawcą organu była jej przyjaciółka Francia Raisa. Dziewczyna ma 29 lat. To amerykańska aktorka, która jest najbardziej znana z ról w filmach: „Dziewczyny z drużyny 3”, „Tajemnica Amy”, Na ostrzu: „Goniąc marzenia” i „Na ostrzu 4: Ogień i Lód”. Okazuje się, że dziewczyna może pochwalić się też umiejętnościami tanecznymi. W internecie możemy podziwiać, jak tańczy do utworów Nicki Minaj czy Beyonce.

Gwiazdy poznały się w 2008 roku podczas wizyty w szpitalu dziecięcym, gdyż aktorzy „Disney” oraz „ABC Family” (teraz „Freeform”) odwiedzali chore dzieci. Selena i Francia od razu bardzo się polubiły.

„Chcę publicznie podziękować mojej rodzinie i zespołowi lekarzy za wszystko, co dla mnie zrobili przed i po operacji. I na koniec – nie ma słów, jakimi mogłabym wystarczająco podziękować mojej pięknej przyjaciółce Francii Raisie. Dała mi największy prezent, ofiarowując mi swoją nerkę. Jestem niesłychanie szczęśliwa. Kocham cię tak bardzo siostro. Toczeń rumieniowaty nadal pozostaje dosyć niezrozumiały, ale jest postęp” – napisała gwiazda.

W tej sytuacji sprawdza się powiedzenie, według którego prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Wam również życzymy właśnie takich przyjaciół!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/SelenaGomez/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ