Fame House

Fame House. Czym jest nowy show Boxdela i spółki?

Na serwisie YouTube przez miesiąc będzie stream z Fame House. To nowy projekt twórców powiązanych z Fame mma. Czy program będzie bardziej nawiązywał do The Ultimate Fighter czy streamów Daniela Magicala?

W willi w Kamionce przez miesiąc w swego rodzaju reality show będą pokazywani zawodnicy Fame mma. Na razie koncepcja nie jest wyklarowana i nie wiadomo czy program reklamowany: „dymy” będzie bardziej rozrywkową wersją streamów, czy też campem sportowym.

Do udziału zaproszono youtuberów i celebrytów związanych z Fame mma jak: Medusa, Wiewiór, Bonus BGC, Sid czy nie walczący w oktagonie Lord Kruszwil. Celebryci będą się zmieniać w domu, którego gospodarzem jest Boxdel. Od samego początku show się cieszy powodzeniem, pod domem w niewielkiej miejscowości gromadzą się tłumy młodych fanów. Czy jednak program ma szansę być popularnym przez miesiąc? Boxdel zapowiadał m.in. wizytę Daniela Magicala, którego streamy są rekordowymi w polskim internecie. 

Również część sportowa ma być rozwijana. Jedna z kamer jest skierowana na siłownię oraz zapowiadane są sparingi. W którą stronę pójdzie więc Fame House?

https://www.youtube.com/watch?v=Fc5AiOPcydk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ