Kevin Spacey

Ekipa House of Cards molestowana przez Spaceygo? Uruchomiono linię dla poszkodowanych…

Sprawa molestowania mężczyzn przez Kevina Spaceyego zatacza coraz szersze kręgi. Okazuje się, że dotyczy ona nie tylko zamierzchłej przeszłości, ale również planu House of Cards.

Pracownicy serialu zarzucają mu obmacywanie mężczyzn, zaciąganie do przyczepy oraz inne rodzaje molestowania.

– Nie mam wątpliwości, że tego typu drapieżne zachowanie było dla niego rutyną, a moje doświadczenie było jednym z wielu. Kevin wykorzystywał swój status i pozycję. To było toksyczne środowisko pracy dla młodych mężczyzn, którzy musieli pracować z Kevinem Spaceyem. Dotyczy to ekipy technicznej, obsady oraz aktorów grających w tle – czytamy w anonimowym oświadczeniu jednego z młodych pracowników ekipy.

Netflix w poniedziałek na plan House of Cards wysłał przedstawiciela stacji, aby upewnić się, że wszyscy czują się bezpiecznie i są wspierani. Natomiast firma MRC, która produkuje serial, uruchomiła anonimową linię, w której pracownicy serialu mogą zgłaszać zażalenia w tej sprawie oraz porozmawiać z doradcami prawnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

237 More posts in Plotki category
Recommended for you
Popek będzie ojcem. Znamy płeć dziecka

Raper, zawodnik mieszanych sztuk walki, tancerz, producent - czyli jednym słowem "Popek". Popularny celebryta zdradził,...