Wzruszające wyznanie Ewy Farnej na koncercie „Artyści przeciw nienawiści”

Jak Ewa Farna wypadła jako przewodnicząca 100-osobowego jury? Fani zabierają głos!

Za nami pierwszy odcinek nowego muzycznego show „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Ewa Farna zadebiutowała jako przewodnicząca 100-osobowego jury. Jak wypadła i jak widzom podoba się program?

Program „Śpiewajmy razem. All Together Now” opiera się na prostym założeniu – piosenkę należy wykonać tak, by porwać  do wspólnego śpiewania jak największą liczbę jurorów. Im więcej z nich wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, to tym lepszy będzie jego wynik. Uczestników oceniają ludzie, którzy na co dzień związani są z muzyką. W pierwszym odcinku do finału awansowali Patrycja Pałucka i Mateusz Łopaciuk. W finale powalczą o główną nagrodę.

Jak Ewa Farna wypadła jako przewodnicząca 100-osobowego jury? Fani zabierają głos!

Ewa Farna przewodniczy 100-osobowemu jury. Jak jej poszło w nowej roli?

„Są wstawki i dają też rozmowy z podsłuchu więc jest czego się bać ? dziwny program, całkowicie coś innego ciężko to ująć, plus to jest różnorodność wśród uczestników i jurorów tego od zawsze w Polsce brakowało ;p sprzeda się!’

„Ewa że Ty się na taki gniot zgodziłas… Straciłas w mych oczach?” – pisali internauci. 

Jak odpowiedziała gwiazda na negatywny komentarz?

„Jeszcze nie widzialam tego a to zupelnie nowy program, wiec zobaczymy co z tego wyjdzie, przed nigdy nie wiesz jak bedzie;). Na planie jest fajnie, sprawdze w TV jak pocieli” – napisała wokalistka. 

https://www.facebook.com/spiewajmyrazempolsat/photos/a.681093525591379/692971401070258/?type=3&theater

Takich programów trzeba?

A czy widzom podobał się pierwszy odcinek „Śpiewajmy razem. All Together Now”? Zdania są podzielone. Według niektórych program jest słaby, a innym podoba się za to jego innowacyjna formuła!

„Programy muzyczne w PL są juz na jakimś poziomie a to ? … Trochę sie dziwię ze dałaś się wciągnąć w tak słaby program , niby kapitan ale jesteś tak jakby nie widoczna. Bardzo czekałam na jakiś program z Tobą bo w X Factorze było super ? może jeszcze się przekonam ale narazie jestem na NIE . ?”,

„Super program, coś nowego :D. Wykonanie ,,Listen” było fenomenalne… strasznie szkoda, że nie przejdzie dalej. Słychać było emocje, wrażliwość I piękną interpretacje, która sprawiła, że się wzruszyłam. Jak dla mnie zdecydowanie lepsza niż trio, no ale o gustach się nie dyskutuje :/” – czytamy na fanpage Ewy Farnej.

Będziecie oglądać kolejne odcinki muzycznego show?

https://www.facebook.com/spiewajmyrazempolsat/photos/a.673625719671493/691904651176933/?type=3&theater

——————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ