Wzruszające wyznanie Ewy Farnej na koncercie „Artyści przeciw nienawiści”

Jak Ewa Farna wypadła jako przewodnicząca 100-osobowego jury? Fani zabierają głos!

Za nami pierwszy odcinek nowego muzycznego show “Śpiewajmy razem. All Together Now”. Ewa Farna zadebiutowała jako przewodnicząca 100-osobowego jury. Jak wypadła i jak widzom podoba się program?

Program „Śpiewajmy razem. All Together Now” opiera się na prostym założeniu – piosenkę należy wykonać tak, by porwać  do wspólnego śpiewania jak największą liczbę jurorów. Im więcej z nich wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, to tym lepszy będzie jego wynik. Uczestników oceniają ludzie, którzy na co dzień związani są z muzyką. W pierwszym odcinku do finału awansowali Patrycja Pałucka i Mateusz Łopaciuk. W finale powalczą o główną nagrodę.

Jak Ewa Farna wypadła jako przewodnicząca 100-osobowego jury? Fani zabierają głos!

Ewa Farna przewodniczy 100-osobowemu jury. Jak jej poszło w nowej roli?

“Są wstawki i dają też rozmowy z podsłuchu więc jest czego się bać 😂 dziwny program, całkowicie coś innego ciężko to ująć, plus to jest różnorodność wśród uczestników i jurorów tego od zawsze w Polsce brakowało ;p sprzeda się!’

“Ewa że Ty się na taki gniot zgodziłas… Straciłas w mych oczach😭” – pisali internauci. 

Jak odpowiedziała gwiazda na negatywny komentarz?

“Jeszcze nie widzialam tego a to zupelnie nowy program, wiec zobaczymy co z tego wyjdzie, przed nigdy nie wiesz jak bedzie;). Na planie jest fajnie, sprawdze w TV jak pocieli” – napisała wokalistka. 

Reklamy! Za chwilę wracamy 🔥Jak wrażenia ?

Opublikowany przez Śpiewajmy razem. All Together Now Środa, 5 września 2018

Takich programów trzeba?

A czy widzom podobał się pierwszy odcinek “Śpiewajmy razem. All Together Now”? Zdania są podzielone. Według niektórych program jest słaby, a innym podoba się za to jego innowacyjna formuła!

“Programy muzyczne w PL są juz na jakimś poziomie a to 😵 … Trochę sie dziwię ze dałaś się wciągnąć w tak słaby program , niby kapitan ale jesteś tak jakby nie widoczna. Bardzo czekałam na jakiś program z Tobą bo w X Factorze było super 😊 może jeszcze się przekonam ale narazie jestem na NIE . 😓”,

“Super program, coś nowego :D. Wykonanie ,,Listen” było fenomenalne… strasznie szkoda, że nie przejdzie dalej. Słychać było emocje, wrażliwość I piękną interpretacje, która sprawiła, że się wzruszyłam. Jak dla mnie zdecydowanie lepsza niż trio, no ale o gustach się nie dyskutuje :/” – czytamy na fanpage Ewy Farnej.

Będziecie oglądać kolejne odcinki muzycznego show?

Ewa Farna i Igor Kwiatkowski otworzą wielkie muzyczne show już w środę w POLSAT ‼Śpiewajmy razem! 🎙🔥 #AllTogetherNowPolsat #SpiewajmyRazemPolsat

Opublikowany przez Śpiewajmy razem. All Together Now Poniedziałek, 3 września 2018

——————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1998 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Michał Szpak przygarnął pieska! Jak poznał pupila? Niesamowita historia!
Michał Szpak przygarnął pieska! Jak poznał pupila? Niesamowita historia!

Michał Szpak jest bardzo wrażliwym człowiekiem! Artysta kocha zwierzęta, ale tym razem posunął się o...