Ewa Minge wyszła za mąż

Ewa Minge zaręczyła się! Kto jest jej wybrankiem?

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia projektantka zapamięta na zawsze. Ewa Minge się zaręczyła! Gwiazda pochwaliła się zdjęciem pierścionka zaręczynowego oraz pięknymi bukietami róż! Kto jest jej wybrankiem?

Ewa Minge zaręczyła się

Eva Minge tegoroczne święta na pewno może uznać za udane. Okazuje się, że w Boże Narodzenie projektantka zaręczyła się. Artystka pochwaliła się zdjęciem oryginalnego pierścionka zaręczynowego na Instagramie.

Ewa Minge pierścionek zaręczyny

„Na liczne pytania o co chodzi z tym morzem kwiatów …..święta ? czas miłości i zawiązywania magicznych emocji …dobry czas na zaręczyny . Kiedys trzeba sie wreszcie ustatkować 🙂 #christmas #weeding#love #” – napisała pod fotką projektantka.

W rozmowie z portalem Gala.pl Minge wyznała, że zaręczyny były dla niej dużym zaskoczeniem.

„Nie spodziewałam się tego! Z okazji zaręczyn dostałam nie tylko pierścionek, ale i morze róż! Niesamowite uczucie!” – mówiła Ewa Minge.

Ewa Minge Zuri Mesica zaręczyny

Okazuje się, że oprócz biżuterii, gwiazda dostała samochód. Bogaty święty Mikołaj, prawda?

Ewa Minge nowy samochód święta

Kto jest jej narzeczonym?

Wybrankiem Ewy Minge jest Zuri Mesica. Para poznała się kilka lat temu na spotkaniu biznesowym. Pierwszy raz pojawili się wspólnie w zeszłoroczne wakacje na Fashion Week Haute Couture w Paryżu. Mesica jest amerykańskim milionerem, który zajmuje się dystrybucją biżuterii. W jego ostatniej kolekcji pojawił się motyw zaczarowanego ołówka, który zainspirował projektantkę do stworzenia własnej linii –  „Ewa Minge Black Butterfly”.  

„W moim wieku jest bardzo ważne, żeby spotkać człowieka, który będzie przyjacielem i partnerem nie tylko do kochania, do emocji, do przytulania, bo to jest chyba najprostsze, ale do tego, żeby chcieć patrzeć w jednym kierunku. Na pewno nas w pewnym sensie połączyła pasja” – mówiła Ewa Minge portalowi „Newseria Lifestyle”.

Mesica szczególnie ujął projektantkę swoją wrażliwością i empatią.

„Na dole pewna pani myła windę. Podszedł do niej, zwrócił się po imieniu i zapytał, jak się czuje jej mąż, kiedy wychodzi ze szpitala i czy czegoś nie potrzebuje. Objął ją, przytulił, pocałował, pomyślałam wtedy: „Wow, taki wielki facet, tak duża osobowość, tak duże osiągnięcia i takie cudowne podejście do ludzi” – wspominała Minge.

 

———————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagam.com/ eva_minge

ZOSTAW ODPOWIEDŹ