Ewa Chodakowska o powiększeniu rodziny

Ewa Chodakowska o powiększeniu rodziny! Szczery wpis trenerki!

Ewa Chodakowska i  Lefteris Kavoukis są małżeństwem już od kilku lat. Czy para w najbliższych planach ma powiększenie rodziny? Trenerka uchyla rąbka tajemnicy w najnowszym wpisie na Facebooku!

Jakie są plany na 2017 rok?

Trenerka w najnowszym wpisie na Facebooku przyznaje, że czeka ją bardzo pracowity rok. Chodakowska nie planuje spoczywać na laurach, lecz dalej chce jeszcze skuteczniej motywować Polaków do zmiany stylu życia.

„Dla mnie najbliższy rok będzie chyba jednym z najbardziej pracowitych… W głowie #fitREWOLUCJA i same FITjednorożce – Mogę śmiało przyznać, ze za mną kilka siedmiomilowych kroków, co nie znaczy, ze pora osiąść na laurach… Ostatnie miesiące roku 2016 wystrzeliły nowymi pomysłami, propozycjami, projektami…” – pisze Chodakowska na Instagramie.

Ewa Chodakowska o powiększeniu rodziny

Jednak fanów również bardzo interesuje, czy trenerka wraz z mężem ma w planach powiększenie rodziny. Chodakowska przekonuje, że na wszystko przyjdzie pora. Teraz chce zająć się swoją obecną rodziną, czyli fanami oraz dotychczasowymi inicjatywami.    

„Wiem co powiesz!! A co z założeniem rodziny?

Plany rodzinne – o które wszyscy się ostatnio martwią i pytają – jeszcze chwile poczekają, ale cierpliwości. Najpierw chce się zająć obecną rodziną, a jest nas sporo 🙂 🙂 🙂  i dotychczasowymi projektami” – odpowiada trenerka.

W ostatnim magazynie „Flesz” gwiazda przyznała, że presja związana z posiadaniem potomstwa jest coraz silniejsza. Jednak nie chce, aby ta ważna decyzja była podjęta pod wpływem impulsu. Chodakowska zdradza, że chciałaby w ciągu dwóch lat zajść w ciążę. Dodaje, że kocha dzieci i ma z nimi bardzo dobry kontakt.

Nie chcę, by decyzja o ciąży była podyktowana presją otoczenia, która przyznaje, teraz jest jeszcze silniejsza. Planujemy, że nasze marzenie spełni się w ciągu dwóch lat. Sama pochodzę z dużej rodziny i mam świetny kontakt z dziećmi moich sióstr” – powiedziała Ewa magazynowi „Flesz”.

——————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Ewa Chodakowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ