Ewa Farna właśnie urodziła. Pochwaliła się zdjęciem dziecka

Ewa Farna w końcu została szczęśliwą mamą. Wokalistka własnie urodziła swoje pierwsze dziecko, a w internecie pojawiło się pierwsze zdjęcie szczęśliwej rodziny. Fani i bliscy artystki nie posiadają się z radości.

Ewa Farna właśnie przekazała najlepsze wiadomości. Po długim oczekiwaniu w końcu została mamą. Radosną nowinę przekazała w bardzo bezpośredni sposób tak, aby wszyscy wielbiciele gwiazdy mogli się o tym jak najszybciej dowiedzieć. Można nawet zobaczyć, jak wygląda noworodek.

Ewa Farna w końcu urodziła. Pokazała fanom, jak bardzo się cieszy

Wielka radość zapanowała w domu wokalistki. Jak sama przyznała, zaledwie kilka dni temu odbył się długo wyczekiwany poród. Gdy tylko gwiazda poczuła się lepiej, postanowiła nie zwlekać i przekazać tę wiadomość wszystkim swoim fanom.

Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym leży razem ze swoim dzieckiem. Widać na nim ciemne włoski synka i promienny uśmiech świeżo upieczonej mamy. Jak wynika z hasztagów pod fotografią, malec został nazwany Artur.

– Parę dni temu stałam się mamą. Poproszę o respektowanie naszej prywatności i spokoju, który teraz potrzebuje każda mama. Jesteśmy zdrowi i szczęśliwi. – napisała piosenkarka.

Ewa Farna zwróciła także uwagę na bardzo ważny problem, jakim jest naruszenie prywatności znanych osób w tak ważnych momentach życia. Prosi, aby nie zakłócać tych wyjątkowych chwil i ma nadzieję, ze wielbiciele oraz paparazzi uszanują jej wolę.

Ewa Farna i Martin Chobot. Niezwykła historia ich miłości! Jak to się zaczęło?

Fai zachwyceni zdjęciem mamy i dziecka. Sypią się gratulacje

Fanów najbardziej uradowała wiadomość o dobrym samopoczuciu tej dwójki. Pod zdjęciem od razu pojawiło się mnóstwo gratulacji i komplementów. Niektórzy już zauważają nawet pewne podobieństwo niemowlaka do Ewy Farnej.

– Gratulacje! teraz rozpocznie się najpiękniejszy okres Twojego życia – napisała internautka.

– Cudowny chłopak! Najważniejsze, że zdrowy – stwierdziła inna.

– Włoski ma po mamie, od razu widać. Gratuluje i życzę dużo szczęścia – oceniła kolejna.

– Wspaniała wiadomość! Dużo szczęścia dla mamy oraz dzidziusia – ucieszyła się następna.

Zapewne to dopiero początek wielu życzeń i radosnych chwil w życiu tej pary. Można się spodziewać, ze niedługo na Instagramie piosenkarki pokaże się więcej zdjęć małego Artura. Jak na razie gwiazda chce się w spokoju nacieszyć pierwszymi wspólnymi chwilami z dala od ciekawskich oczu dziennikarzy.

Zobacz również:

Deichmann kończy współpracę z Julią Wieniawą! Jednak gwiazda ma nowy plan

fot. instagram.com/ewa_farna93

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

909 More posts in Kobieta category
Recommended for you
Czerwona nić przeznaczenia między partnerami

Co to takiego? Stare legendy mówią, że każdy w swoim życiu ma jedną, przeznaczoną sobie...