Julia Wieniawa miała wypadek na planie. Jak to komentuje? „Faceci lubią koloryzować”

Deichmann kończy współpracę z Julią Wieniawą! Jednak gwiazda ma nowy plan

Julia Wieniawa przez ostatnie miesiące reklamowała buty marki Deichmann. Jednak w wakacje młoda gwiazda przestanie być ambasadorką marki! Jednak rozpoczyna współpracę z inną firmą!

Deichmann kończy współpracę z Julią Wieniawą! Jednak gwiazda ma nowy plan

Julia Wieniawa nie narzeka na brak popularności, ale również i pracy. Nie tylko realizuje się aktorsko, tanecznie oraz muzycznie, ale również była współprowadzącą Polsat SuperHit Festiwal, a także ma liczne kontrakty reklamowe. Jednak marka Deichmann już niedługo zakończy współpracę z młodą gwiazdą. Dlaczego?

W minionym roku podpisaliśmy z Julią Wieniawą roczny kontrakt, który kończy się w lipcu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy. W kolejnym sezonie – w Polsce i innych krajach koncernu Deichmann – będziemy realizować kampanię z międzynarodową gwiazdą. Oznacza to, że na tę chwilę nie będziemy realizować kampanii z gwiazdą lokalną – mówił przedstawiciel marki Deichmanna dla pudelek.pl.

Macie pomysł, jaką gwiazdę już zobaczymy w kampanii Deichmann?

Nowy kontrakt

Jednak Julia Wieniawa zaczęła współpracę z nową firmą – tym razem jest to marka kosmetyczna Soraya. Młoda aktorka jest zachwycona piękną sesją zdjęciową wśród kwiatów. Zobaczcie efekty!

„Moje kochane Kobitki ? Nareszcie mogę się z Wami podzielić moją najnowszą wakacyjną współpracą! Zostałam twarzą linii kosmetyków do pielęgnacji skóry Soraya Plante ? To chyba najpiękniejsza kampania jaką zrobiłam ? Na planie czułam się jak w zaczarowanym ogrodzie! Z resztą sami zobaczcie ten film (drugi slajd)?? Jeżeli chodzi o same produkty- mają w 99% naturalny skład, nie zawierają żadnych SLSów, parabenów itp. Co ważne- są przyjazne dla wegan i nietestowane na zwierzętach. ❤️ A przy okazji są w naprawdę przystępnych cenach.

Ale to nie koniec niespodzianek! ?W czwartek wraz z @soraya_polska będę miała dla Was mały prezent… bądźcie czujni!” – czytamy na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BySQvTfAjFh/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ