Julia Wieniawa miała wypadek na planie. Jak to komentuje? „Faceci lubią koloryzować”

Deichmann kończy współpracę z Julią Wieniawą! Jednak gwiazda ma nowy plan

Julia Wieniawa przez ostatnie miesiące reklamowała buty marki Deichmann. Jednak w wakacje młoda gwiazda przestanie być ambasadorką marki! Jednak rozpoczyna współpracę z inną firmą!

Deichmann kończy współpracę z Julią Wieniawą! Jednak gwiazda ma nowy plan

Julia Wieniawa nie narzeka na brak popularności, ale również i pracy. Nie tylko realizuje się aktorsko, tanecznie oraz muzycznie, ale również była współprowadzącą Polsat SuperHit Festiwal, a także ma liczne kontrakty reklamowe. Jednak marka Deichmann już niedługo zakończy współpracę z młodą gwiazdą. Dlaczego?

W minionym roku podpisaliśmy z Julią Wieniawą roczny kontrakt, który kończy się w lipcu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy. W kolejnym sezonie – w Polsce i innych krajach koncernu Deichmann – będziemy realizować kampanię z międzynarodową gwiazdą. Oznacza to, że na tę chwilę nie będziemy realizować kampanii z gwiazdą lokalną – mówił przedstawiciel marki Deichmanna dla pudelek.pl.

Macie pomysł, jaką gwiazdę już zobaczymy w kampanii Deichmann?

Nowy kontrakt

Jednak Julia Wieniawa zaczęła współpracę z nową firmą – tym razem jest to marka kosmetyczna Soraya. Młoda aktorka jest zachwycona piękną sesją zdjęciową wśród kwiatów. Zobaczcie efekty!

“Moje kochane Kobitki ? Nareszcie mogę się z Wami podzielić moją najnowszą wakacyjną współpracą! Zostałam twarzą linii kosmetyków do pielęgnacji skóry Soraya Plante ? To chyba najpiękniejsza kampania jaką zrobiłam ? Na planie czułam się jak w zaczarowanym ogrodzie! Z resztą sami zobaczcie ten film (drugi slajd)?? Jeżeli chodzi o same produkty- mają w 99% naturalny skład, nie zawierają żadnych SLSów, parabenów itp. Co ważne- są przyjazne dla wegan i nietestowane na zwierzętach. ❤️ A przy okazji są w naprawdę przystępnych cenach.

Ale to nie koniec niespodzianek! ?W czwartek wraz z @soraya_polska będę miała dla Was mały prezent… bądźcie czujni!” – czytamy na Instagramie.

View this post on Instagram

Moje kochane Kobitki 💖 Nareszcie mogę się z Wami podzielić moją najnowszą wakacyjną współpracą! Zostałam twarzą linii kosmetyków do pielęgnacji skóry Soraya Plante 🌸 To chyba najpiękniejsza kampania jaką zrobiłam 🤗 Na planie czułam się jak w zaczarowanym ogrodzie! Z resztą sami zobaczcie ten film (drugi slajd)🙌🏼 Jeżeli chodzi o same produkty- mają w 99% naturalny skład, nie zawierają żadnych SLSów, parabenów itp. Co ważne- są przyjazne dla wegan i nietestowane na zwierzętach. ❤️ A przy okazji są w naprawdę przystępnych cenach. Ale to nie koniec niespodzianek! 🌿W czwartek wraz z @soraya_polska będę miała dla Was mały prezent… bądźcie czujni! Ps. Jak Wam się podoba ta kwiatowa koncepcja? 🌺🌹🌼🌷🌸 #pieknaznatury #sorayaplante

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

909 More posts in Kobieta category
Recommended for you
Czerwona nić przeznaczenia między partnerami

Co to takiego? Stare legendy mówią, że każdy w swoim życiu ma jedną, przeznaczoną sobie...