Viki Gabor: Zapamiętam ten dzień do końca życia. Co wiemy o zwyciężczyni Eurowizji?

Viki Gabor cały dochód ze sprzedaży płyty przeznaczy na…

Wiktoria „Viki” Gabor jest zwyciężczynią drugiej edycji dziecięcej Eurowizji. Młoda artystka nie spoczywa na laurach i niedawno wydała swoją pierwszą płytę. Okazuje się, że cały dochód ze sprzedaży krążka pójdzie na bardzo szczytny cel!

Viki Gabor to zdolna dwunastolatka, która wygrała drugą edycję konkursu dziecięcej Eurowizji (Przypominamy, że pierwszą zwyciężczynią również jest Polka – Roksana Węgiel). Jej piosenka „Superhero” podbiła międzynarodowe listy przebojów. Kilka dni temu młoda gwiazda wydała swoją pierwszą płytę. A dochód z niej przekaże na ochronę środowiska! Jesteśmy pod wrażeniem jej postawy!

„Tak jak obiecałam zdradzam ostatnią tajemnicę związaną z premierą – CAŁY dochód ze sprzedaży płyty przeznaczam na walkę z zanieczyszczeniem środowiska. To, o czym śpiewam w tej piosence jest dla mnie bardzo ważne, i tak jak mówi tekst: jesteśmy superbohaterami, możemy uratować świat! Mam nadzieję, że małymi krokami, działając wspólnie uda nam się osiągnąć więcej!’ – czytamy na Instagramie artystki.

Pod wyznaniem piosenkarki pojawiło się kilkaset komentarzy.

„Jesteś super trzymam kciuki za cb i kocham i tak musimy dbać o ziemie bo to nasz dom”,

„Zamówiłam sobie już czekam i będę słuchała całe dnie i noce kocham cie!!”,

„Piękny cel ?! Nie mogę się doczekać aż dojdzie już do mnie ze strony :D” – pisali fani.

https://www.instagram.com/p/B5spr7XBS7a/

Historia Viki Gabor

Wiktoria “Viki” Gabor ma 12 lat. Urodziła się w Niemczech, później mieszkała w Polsce, a potem w Wielkiej Brytanii. Od niedawna wraz z całą rodziną mieszka w Krakowie. Ma o cztery lata siostrę Melisę, która jest kompozytorką i autorką tekstów.

Viki pod koniec 2018 wzięła udział w przesłuchaniach do drugiej edycji programu TVP2 The Voice Kids. W pierwszym etapie konkursu wykonała piosenkę Katy Perry „Roar”, dzięki której zdobyła uznanie wszystkich trenerów, przeszła do kolejnej rundy, wybierając drużynę Tomsona i Barona. Pomyślnie przeszła przez kolejne etapy eliminacyjne i zakwalifikowała się do odcinków na żywo. Dotarła do finału, który odbył się w lutym 2019 r. W finale programu zaprezentowała debiutancki singiel „Time” i zajęła 2. miejsce.

https://www.instagram.com/p/B53Qne-hwRI/

—————————————————————–

Źródło zdjęć: wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ