Viki Gabor: Zapamiętam ten dzień do końca życia. Co wiemy o zwyciężczyni Eurowizji?

Viki Gabor cały dochód ze sprzedaży płyty przeznaczy na…

Wiktoria „Viki” Gabor jest zwyciężczynią drugiej edycji dziecięcej Eurowizji. Młoda artystka nie spoczywa na laurach i niedawno wydała swoją pierwszą płytę. Okazuje się, że cały dochód ze sprzedaży krążka pójdzie na bardzo szczytny cel!

Viki Gabor to zdolna dwunastolatka, która wygrała drugą edycję konkursu dziecięcej Eurowizji (Przypominamy, że pierwszą zwyciężczynią również jest Polka – Roksana Węgiel). Jej piosenka „Superhero” podbiła międzynarodowe listy przebojów. Kilka dni temu młoda gwiazda wydała swoją pierwszą płytę. A dochód z niej przekaże na ochronę środowiska! Jesteśmy pod wrażeniem jej postawy!

„Tak jak obiecałam zdradzam ostatnią tajemnicę związaną z premierą – CAŁY dochód ze sprzedaży płyty przeznaczam na walkę z zanieczyszczeniem środowiska. To, o czym śpiewam w tej piosence jest dla mnie bardzo ważne, i tak jak mówi tekst: jesteśmy superbohaterami, możemy uratować świat! Mam nadzieję, że małymi krokami, działając wspólnie uda nam się osiągnąć więcej!’ – czytamy na Instagramie artystki.

Pod wyznaniem piosenkarki pojawiło się kilkaset komentarzy.

„Jesteś super trzymam kciuki za cb i kocham i tak musimy dbać o ziemie bo to nasz dom”,

„Zamówiłam sobie już czekam i będę słuchała całe dnie i noce kocham cie!!”,

„Piękny cel ?! Nie mogę się doczekać aż dojdzie już do mnie ze strony :D” – pisali fani.

View this post on Instagram

[PL⤵️] As promised, I'm announcing the first surprise! My single "Superhero" is coming out as a CD on December 13th! ???It not only contains the Eurovision version of the song, but also the English version. Each copy is single-handedly signed by me! ❤️❤️❤️You can find the CD in Empik stores and on www.empik.com starting from Dec 13th! My next surprise is coming up tomorrow, so stay tuned! . Tak jak obiecałam, ogłaszam Wam pierwszą niespodziankę! Już 13.12 ukaże się mój singiel "Superhero" na CD! ??? Na płycie oprócz Eurowizyjnej wersji znajdziecie także piosenkę w całości po angielsku! Każda sztuka dodatkowo zawierać będzie mój odręczny autograf! ? Płyt możecie szukać od 13.12 w salonach Empik i na www.empik.com! Kolejna niespodzianka już wkrótce! . #viki #vikigabor #winnerofjunioreurovision2019 #superhero #cd #singiel #empik #single #wearethesuperheroes

A post shared by Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial) on

Historia Viki Gabor

Wiktoria “Viki” Gabor ma 12 lat. Urodziła się w Niemczech, później mieszkała w Polsce, a potem w Wielkiej Brytanii. Od niedawna wraz z całą rodziną mieszka w Krakowie. Ma o cztery lata siostrę Melisę, która jest kompozytorką i autorką tekstów.

Viki pod koniec 2018 wzięła udział w przesłuchaniach do drugiej edycji programu TVP2 The Voice Kids. W pierwszym etapie konkursu wykonała piosenkę Katy Perry „Roar”, dzięki której zdobyła uznanie wszystkich trenerów, przeszła do kolejnej rundy, wybierając drużynę Tomsona i Barona. Pomyślnie przeszła przez kolejne etapy eliminacyjne i zakwalifikowała się do odcinków na żywo. Dotarła do finału, który odbył się w lutym 2019 r. W finale programu zaprezentowała debiutancki singiel „Time” i zajęła 2. miejsce.

View this post on Instagram

[PL⤵️] Have you heard my version of the Christmas carol "Silent Night" yet? If not, be sure to visit my profile on @spotify , there are more Christmas surprises waiting for you! ? The photo is from the set of the "Superhero" music video, I can't believe that it has almost 10 million views on Youtube ! ❤ On that note, I'm going back to work on the next surprises for you! What do you think – what am I working on? ??? . . Słuchaliście już kolędy "Cicha noc" w moim wykonaniu? Jeśli nie to koniecznie wejdźcie na mój profil na spotify, tam czeka zdecydowanie więcej świątecznych niespodzianek! ? Kadr z planu teledysku do singla "Superhero", nie mogę uwierzyć, że teledysk ma już prawie 10 milionów wyświetleń! ❤ Tym miłym akcentem wracam do pracy nad kolejnymi niespodziankami dla Was! Jak myślicie – co szykuję? ??? . #viki #vikigabor #superhero #wearethesuperheroes #winnerofjunioreurovision2019 #new #projects #surprises #christmas #christmassongs #backstage

A post shared by Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial) on

—————————————————————–

Źródło zdjęć: wikipedia.org

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....