Ewa Farna rozdaje prezenty fanom! Akcja na szeroką skalę

Ewa Farna spotkała się ze swoją idolką! Miała jednak pewien problem

Ewa Farna znana jest z dystansu do siebie. Ma również dobry kontakt z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie tam dzieli się z internautami swoimi prywatnymi sprawami. Teraz opowiedziała o spotkaniu ze swoją idolką – piosenkarką  Jessie J! Nie obyło się bez małych kłopotów…

Ewa Farna spotkała się ze swoją idolką! Miała jednak pewien problem

Ewa Farna to jedna z najbardziej znanych piosenkarek w Polsce i Czechach. Jest idolką milionów osób. Jednak ona również ma swoich idoli. Właśnie niedawno miała okazję spotkać się z jedną z ulubionych artystek. Gwiazda poznała na żywo – Jessie J, brytyjską piosenkarkę. Ewa Farna miała jednak mały problem… 😉

„Kiedy uczysz się od przedszkola angielskiego a kiedy potrzebujesz, nie da sie skleic sensownego zdania????‍♀️.

Kocham i podziwiam za to jak potrafi kontrolowac swoj glos i za to jak swietna jest popsongwriterka. To dla mnie zaszczyt moc uscisnac jej reke. DZIEKUJE @jessiej ?

#ewafarna #koncert #prague #thankyou #idol #singers #howshecontrolhervoice #wow #queen” – napisała młoda gwiazda.

https://www.instagram.com/p/BwoRrFFFbnL/

Kim jest Jessie J?

Jessie J, właściwie Jessica Ellen Cornish to brytyjska piosenkarka. Jej kariera zaczęła się od pisania tekstów piosenek dla Justina Timberlake, Alicii Keys i Christiny Aguilery. Była związana z wytwórnią płytową Gut Records, ale ta zbankrutowała przed wydaniem płyty Jessie. W 2008 występowała jako „support” w trasie koncertowej Cyndi Lauper. Swój debiutancki singel „Do It Like a Dude” wydała w 2010 roku.

W 2018 roku wydała kolejny album zatytułowany R.O.S.E.. Krążek spodobał się wielu krytykom. Później gwiazda ruszyła w trasę koncertową. Jesienią zdradziła, że pracuje nad świąteczną płytą „This Christmas Day”, której premiera zaplanowana jest na 26 października 2019 roku.

https://www.instagram.com/p/BwZ6SAfn8lj/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ