Ewa Farna będzie zarabiać na dziecku? Piosenkarka chce wysyłać prezent fanom!

Ewa Farna pokazała wyjątkowe zdjęcie z mężem i synem: „Jak ten czas zapiernicza”

U Ewy Farnej w ostatnim czasie duże zmiany! Piosenkarka w 2017 roku wyszła za mąż, a kilka tygodni temu urodziło się jej pierwsze dziecko – synek Artur. Teraz gwiazda pokazała wyjątkowe rodzinne zdjęcie, a przy okazji zdradziła coś ważnego!

Ewa Farna pokazała wyjątkowe zdjęcie z mężem i synem: „Jak ten czas zapiernicza”

Ewa Farna miesiąc temu urodziła synka Artura, a dziś świętuje dziesiątą rocznicę przyjęcia do swojego zespołu pewnego chłopaka, który… stał się jej mężem i ojcem dziecka.

„10lat my bandmate, najlepszy przyjaciel.  Jak ten czas zapiernicza… ?ale coz, jest bosko. Happy anniversary, tato!???? – napisała Ewa Farna na Instagramie.

Gratulujemy! Kto by spodziewał się, że ten casting do zespołu zmieni w życiu artystki tak wiele?

Wspólna droga

„Pare dni temu wzielismy z moim Martinem slub i przezylismy najpiekniejszy dzien naszego zycia. Po 4latach zwiazku, po 9 latach wspolnej przyjazni w zespole. ? I tyle. Kochajcie sie!” – pisała Ewa Farna jesienią 2017 roku.

Martin Chobot ma 29 lat. Jest gitarzystą w zespole artystki. Ukończył czeskie Konserwatorium Jarosława Jezka, a także Wyższą Szkołę Ekonomii w Pradze. Jaki jest dla swojej ukochanej?

Piosenkarka podziwia go za to, że akceptuje jej szalony tryb życia. Przy nim czuje się po prostu sobą i bardzo lubi spędzać z ukochanym swój czas.

„Mam świetnego faceta, który nie boi się być z silną kobietą. Podziwiam go za to. Wiem, że wiele kobiet nie potrafi znaleźć mężczyzny, który zaakceptuje to, że nie codziennie jest obiadek na stole, posprzątane w domu, a dzieci otoczone opieką. Trudno czasem być facetem gwiazdy – mężczyźni boją się, że to odbiera im męskość. Ale w domu nie mam potrzeby dominacji. Z moim chłopakiem chcę po prostu być – zrobić dobrą kolację, napić się wina, zobaczyć serial. Bez presji” – mówiła artystka w wywiadzie dla „Gali”.

https://www.instagram.com/p/Bubfosmlqz3/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ