Ewa Farna o macierzyństwie: „Miałam momenty doła”. Tak szczerze jeszcze nigdy nie powiedziała!

Ewa Farna o planach macierzyńskich! To już niedługo?

Ewa Farna kilka miesięcy temu wzięła ślub ze swoim wieloletnim przyjacielem Martinem Chobotem. Parze udało się utrzymać wydarzenie w tajemnicy. A czy małżeństwo chciałoby powiększyć rodzinę? Ewa Farna nie ma wątpliwości! 

Ewa Farna o planach macierzyńskich! To już niedługo?

Ewa Farna w 2017 roku wzięła ślub z Martinem Chobotem. A Czy gwiazda przygotowuje się do roli mamy? Wokalistka zdradza, że na razie skupia się na tym, aby nagrać nową płytę. Później chciałaby poświęcić się rodzinie. Nie wyobraża sobie, aby jej dzieci pozostawały pod opieką niani przez wiele godzin. Jednak wolałaby, żeby fani bardziej interesowali się jej życiem zawodowym niż prywatnym. 

„Owszem, wzięłam niedawno ślub, co nie oznacza, że od razu muszę zostać matką. Na razie skupiam się na nowym materiale na płytę i na rozwinięciu kariery na tyle, by pewnego dnia poświęcać się dzieciom, a nie wynajmować nianie na pełny etat. Mam jednak nadzieję, że moi fani bardziej wyczekują mojej płyty niż mojego dziecka”– mówiła Ewa Farna w rozmowie z „Party”.

Rodzina jest najważniejsza

Dla gwiazdy rodzina jest priorytetem. Mówi nawet, że jeśli wychowania dzieci nie da się pogodzić ze śpiewaniem na scenie, to będzie musiała wymyślić inny sposób na życie. Mówi, że chciałaby stworzyć tradycyjną rodzinę, a kariera nie jest najważniejsza, gdyż dużo bardziej istotne jest to, czy ktoś będzie w domu na nią czekał.

„Będę chciała poświęcić się dzieciom, nie wracać po miesiącu do pracy, dziecko zostawiając nianiom. Rodzina to priorytet. Jeśli nie da się tego pogodzić ze śpiewaniem, będę musiała wymyślić coś innego. Dobra, Farna, teraz czas dla rodziny, rodzę dzieci”. Właśnie tak się stanie. Chciałabym mieć z Martinem tradycyjną rodzinę. Kariera i popularność nie są tak ważne. Ważne, żeby ktoś czekał na ciebie w domu, kiedy wracasz z trasy” – mówiła niedawno Ewa Farna w rozmowie z „Super Expressem”.  

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ