Poruszające wyznanie Anny Lewandowskiej: „Lekarze mówili, że plany posiadania malucha musimy odłożyć”

Ania Lewandowska pokazała zdjęcie Klary z prababcią!

Ania Lewandowska jest bardzo rodzinną osobą. Gdy tylko ma czas, to każdą wolną chwilę spędza z bliskimi. Chce również, aby jej córeczka Klara również miała bliskie relacje z rodziną. Trenerka właśnie pokazała wyjątkowe zdjęcie – zobaczcie Klarę z prababcią!

Ania Lewandowska pokazała zdjęcie Klary z prababcią!

Ania i Robert Lewandowscy mieszkają w Niemczech, ale gdy tylko mają możliwość, to z radością odwiedzają swoich bliskich w Polsce. Podtrzymywanie relacji rodzinnych jest dla nich bardzo ważne. Małżeństwo chce, aby również córeczka Klara spędzała czas z bliskimi. Ania Lewandowska pokazała piękne zdjęcie córeczki z prababcią. Zobaczcie!

“Prababcia z prawnuczką.
To jest ta chwila… ♥

Co może ofiarować prawnuczka swojej prababci, a co prababcia prawnuczce?

To … piękna energia, to dodanie otuchy i wiary, to wsparcie, to poczucie wolności, uśmiech, siła, to wzajemna miłość ♥

To zdjęcie zostanie w mojej pamięci na lata 🙏” – napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

Klara ma dużo szczęścia

Internauci są zachwyceni zdjęciem Klary z prababcią.

” Moi synowie też mają prababcie ☺️ ma 94 lata 🙂 niestety już nie poznaje prawnukow😢 ale jak oni byli mali to ona pomagała przy ich opiece tak teraz rolę się odwróciły i chłopcy pomagają przy prababci 😊”,

“Cudowny widok ❤️❤️❤️ “,

“Pamietam jak moja prababcia zawsze dawała nam cukierki, które trzymała dla nas pod poduszką … to były piękne czasy ❤️❤️❤️❤️ Klarcia ma dużo szczęścia ❤️❤️❤️ ” – pisali internauci.

View this post on Instagram

flying with a toddler, of course! For many parents even the thought of a flight with a baby is stressful. Its not a secret that we are spending a lot of time on the plane. Thanks to this, Klara is meeting many interesting people. _______________________________________ Lot z małym dzieckiem, no jasne!✈️✈️✈️ Wielu rodzicom nie tylko pierwszy, ale również każdy kolejny lot z maluchem spędza sen z powiek Nie jest tajemnicą, że dużo czasu przebywamy w samolotach. Dzięki temu Klara poznaje wiele ciekawych osób, a na dodatek jest bardzo towarzyska😍🤸‍♂️ Ale jak to dziecko… 🙈 Czasem potrafi znaleźć różne atrakcje w samolocie, choćby zabawa z sąsiadem z tylnego rzędu w "A ku ku" 🙈🤸‍♀️ Przed każdym lotem wymyślam jej różne atrakcje, które uprzyjemnią czas podczas podróży. Wcześniej wybieramy zabawki, książki. Bardzo lubimy wszelkie zabawki magnetyczne np. książeczki układanki z elementami na magnes. U nas idealnie sprawdzają się małe drewniane edukacyjne zabawki jak telefon czy aparat. Robienie zdjęć chmurom sprawia dużo frajdy ☁ Podróż bez przyjaciela? Nic z tych rzeczy! Zawsze mamy pod ręką ulubioną przytulankę Klary. Pakujemy również ciastolinę czy manualne gniotki ➡️⚠️Bajki w telefonie? To już zostawiam na momenty kryzysowe, ale na szczęście są one rzadkie. Hej❗ Przecież wiemy jak jest! Gwar w samolocie, dziecko zmęczone, płacze, zmiana ciśnienia, … a wszyscy dookoła próbują zasnąć. Kiedyś ktoś powiedział mi bardzo mądrą rzecz: „nigdy nie przepraszaj za swoje dziecko w takich momentach jak lot. To tylko małe dziecko." _________________________ Jak się odżywiać w czasie podróży? Jakie łatwe, przykładowe dania podać swoim pociechom? O Tym już wkrótce na blogu 🙂 i w… NAJNOWSZEJ KSIĄŻCE Z PRZEPISAMI 📚📙(🙈🙉🙊) Zabawki znajdziecie na @babybyann #annalewandowska #healthyplanbyann

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2186 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Joanna Koroniewska o wakacjach nad polskim morze: Tutaj prawie czuję się jak celebrytka
Maciej Dowbor zmienił się nie do poznania. Joanna Koroniewska pokazała jego zdjęcie

Joanna Koroniewska pokazała nietypowe zdjęcia ze swoim mężem. Na fotografiach gwiazda jest piękna i młoda,...