Ania Lewandowska pokazała zdjęcie Klary z prababcią!

Ania Lewandowska jest bardzo rodzinną osobą. Gdy tylko ma czas, to każdą wolną chwilę spędza z bliskimi. Chce również, aby jej córeczka Klara również miała bliskie relacje z rodziną. Trenerka właśnie pokazała wyjątkowe zdjęcie – zobaczcie Klarę z prababcią!

Ania Lewandowska pokazała zdjęcie Klary z prababcią!

Ania i Robert Lewandowscy mieszkają w Niemczech, ale gdy tylko mają możliwość, to z radością odwiedzają swoich bliskich w Polsce. Podtrzymywanie relacji rodzinnych jest dla nich bardzo ważne. Małżeństwo chce, aby również córeczka Klara spędzała czas z bliskimi. Ania Lewandowska pokazała piękne zdjęcie córeczki z prababcią. Zobaczcie!

“Prababcia z prawnuczką.
To jest ta chwila… ♥

Co może ofiarować prawnuczka swojej prababci, a co prababcia prawnuczce?

To … piękna energia, to dodanie otuchy i wiary, to wsparcie, to poczucie wolności, uśmiech, siła, to wzajemna miłość ♥

To zdjęcie zostanie w mojej pamięci na lata ?” – napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

Klara ma dużo szczęścia

Internauci są zachwyceni zdjęciem Klary z prababcią.

” Moi synowie też mają prababcie ☺️ ma 94 lata ? niestety już nie poznaje prawnukow? ale jak oni byli mali to ona pomagała przy ich opiece tak teraz rolę się odwróciły i chłopcy pomagają przy prababci ?”,

“Cudowny widok ❤️❤️❤️ “,

“Pamietam jak moja prababcia zawsze dawała nam cukierki, które trzymała dla nas pod poduszką … to były piękne czasy ❤️❤️❤️❤️ Klarcia ma dużo szczęścia ❤️❤️❤️ ” – pisali internauci.

View this post on Instagram

flying with a toddler, of course! For many parents even the thought of a flight with a baby is stressful. Its not a secret that we are spending a lot of time on the plane. Thanks to this, Klara is meeting many interesting people. _______________________________________ Lot z małym dzieckiem, no jasne!✈️✈️✈️ Wielu rodzicom nie tylko pierwszy, ale również każdy kolejny lot z maluchem spędza sen z powiek Nie jest tajemnicą, że dużo czasu przebywamy w samolotach. Dzięki temu Klara poznaje wiele ciekawych osób, a na dodatek jest bardzo towarzyska😍🤸‍♂️ Ale jak to dziecko… 🙈 Czasem potrafi znaleźć różne atrakcje w samolocie, choćby zabawa z sąsiadem z tylnego rzędu w "A ku ku" 🙈🤸‍♀️ Przed każdym lotem wymyślam jej różne atrakcje, które uprzyjemnią czas podczas podróży. Wcześniej wybieramy zabawki, książki. Bardzo lubimy wszelkie zabawki magnetyczne np. książeczki układanki z elementami na magnes. U nas idealnie sprawdzają się małe drewniane edukacyjne zabawki jak telefon czy aparat. Robienie zdjęć chmurom sprawia dużo frajdy ☁ Podróż bez przyjaciela? Nic z tych rzeczy! Zawsze mamy pod ręką ulubioną przytulankę Klary. Pakujemy również ciastolinę czy manualne gniotki ➡️⚠️Bajki w telefonie? To już zostawiam na momenty kryzysowe, ale na szczęście są one rzadkie. Hej❗ Przecież wiemy jak jest! Gwar w samolocie, dziecko zmęczone, płacze, zmiana ciśnienia, … a wszyscy dookoła próbują zasnąć. Kiedyś ktoś powiedział mi bardzo mądrą rzecz: „nigdy nie przepraszaj za swoje dziecko w takich momentach jak lot. To tylko małe dziecko." _________________________ Jak się odżywiać w czasie podróży? Jakie łatwe, przykładowe dania podać swoim pociechom? O Tym już wkrótce na blogu 🙂 i w… NAJNOWSZEJ KSIĄŻCE Z PRZEPISAMI 📚📙(🙈🙉🙊) Zabawki znajdziecie na @babybyann #annalewandowska #healthyplanbyann

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...