Ania Dąbrowska: "Całe dorosłe życie atakowałam siebie". Pora na zmiany?

Ania Dąbrowska: “Całe dorosłe życie atakowałam siebie”. Pora na zmiany?

Ania Dąbrowska rzadko wypowiada się na tematy związane z życiem prywatnym. Gwiazda woli rozmawiać o muzyce. Gwiazda niedawno obchodziła 15-lecie kariery muzycznej. Jednak teraz artystka postanowiła również skupić się na swoim życiu prywatnym. Na czym jej najbardziej zależy?

Ania Dąbrowska: “Całe dorosłe życie atakowałam siebie”. Pora na zmiany?

Ania Dąbrowska ostatnio promowała album „The Best Of” wydany z okazji 15-lecia kariery scenicznej. Artystka niedawno przechodziła trudne chwile – rozstała się z wieloletnim partnerem, z którym ma dzieci. Jak teraz się czuje wokalistka?

“Teraz jest jeszcze gorzej (śmiech). Nie odzyskałam równowagi, wciąż próbuję z tym walczyć. Codziennie rano budzę się z myślą, jak fajnie byłoby żyć według planu: osiem godzin w pracy, potem czas tylko dla siebie, przelew na koniec miesiąca i urlop dwa razy w roku. A w moim przypadku jest tak, że mam tydzień wolnego i potem wszystko nagle zaczyna się kumulować” – mówiła artystka w rozmowie z „Galą”.

Co sobie niedawno uświadomiła?

– Całe dorosłe życie atakowałam siebie. Aż wreszcie dotarło do mnie, że to jest bardzo smutne. Że bardzo smutne jest takie życie, kiedy się ciągle do siebie samej strzela: „Jestem za gruba”, „Źle się ubrałam”, „Głupio coś powiedziałam”. Ile można?! Przychodzi moment, kiedy wreszcie trzeba sobie powiedzieć: „Nie jest źle, doceń to, co masz!” – przyznaje Ania Dąbrowska w rozmowie z “Urodą Życia”.

W tym jest mistrzem 

Artystka mówi, że bardzo łatwo jej znaleźć negatywy związane z jej osobą. Zdradza też, że nie umie przyjmować pochwał. To wszystko negatywnie wpływa na zdrowie psychiczne. 

“Jestem mistrzem znajdowania w swoim życiu i przede wszystkim w sobie samych braków, niedoskonałości, ułomności, to prawda. Dodatkowo nie umiem przyjmować pochwał, a nawet zwyczajnych faktów mnie dotyczących, które mają pozytywne zabarwienie” – mówi Ania Dąbrowska.

Artystce życzymy, aby 2018 rok był dla niej przełomowy!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...