Dramatyczny wpis Anny Powierzy: Nigdy już nie będzie dobrze. Co się stało?

Dramatyczny wpis Anny Powierzy: Nigdy już nie będzie dobrze. Co się stało?

Anna Powierza ma za sobą trudne chwile. Niedawno zmarła mama aktorki. Kobiety były bardzo ze sobą zżyte. Gwiazda jest załamana. Będzie jej bardzo brakowało obecności ukochanej mamy. Zobaczcie, co napisała na Facebooku. Tak poruszającego wpisu dawno nie czytaliśmy…

Dramatyczny wpis Anny Powierzy: Nigdy już nie będzie dobrze. Co się stało?

Anna Powierza niedawno straciła mamę. Gwiazda serialu „Klan” bardzo przeżyła tę stratę. Mama i córka były bardzo ze sobą związane. Aktorka nie wie, jak sobie poradzi bez jej wsparcia. Opublikowała poruszające wyznanie na Facebooku.

„Nigdy już nie będzie dobrze. Nigdy już nikt nie powie do mnie córeczko. Nie będzie wierzył we mnie mimo wszystko i najbardziej. Nie przytuli, gdy będę płakać. Nie powie załóż czapkę, bo wieje ani nie każe się uczesać mimo tego, że mam już czterdzieści lat i doskonale wiem, kiedy trzeba to robić. Nie pogłaszcze, gdy świat jest zły i nie będzie przekonany, że i tak jestem najpiękniejsza i najmądrzejsza. Serce mi pęka, boli okrutnie, mamuniu, nie mam pojęcia, jak sobie bez Ciebie poradzę” – napisała Anna Powierza.

https://www.facebook.com/AniaStefaniaPowierza/photos/a.827312154013612/1842628035815347/?type=3&theater

Cieszę się, że mogłam być Twoją córką

Gwiazda przypomniała sobie o sytuacjach, które już nigdy nie wydarzą się. Życie napawa ją teraz wielkim smutkiem. Czuje, że została sama na świecie. Mama zawsze pocieszała ją w trudnych sytuacjach, a także rozśmieszała do łez. Była dla niej wzorem i największą inspiracją. 

„Nie widziałaś mojego nowego przedstawienia, a do premiery było tak blisko. Nie złożysz mi życzeń urodzinowych, a ja Cię już nie uściskam na święta, ani nie powiem, że damy radę i kolejny rok będziemy walczyć. Nic już Ci nie powiem, chociaż tyle bym chciała, a jeszcze więcej bym chciała usłyszeć, co myślisz, a przede wszystkim, że będzie dobrze. Bez Ciebie już nigdy nie będzie. Zostałam sama. Płaczę, chociaż wiem, że teraz pewnie jest Ci już dobrze, nie cierpisz, tylko rozbawiasz do łez jakąś grupę aniołów. Mamuś, jesteś moim wzorem, moją inspiracją, cieszę się ze mogłam być właśnie Twoją córką i tyle się od Ciebie nauczyć. Dziękuję za każdy dzień, za uścisk, za wszystko. Straszliwie Cię kocham i dziś myślę sobie, że za rzadko Ci to mówiłam” – wyznała Anna Powierza.

Na koniec aktorka poprosiła o modlitwę w intencji mamy.

Jeśli ktoś może, to bardzo proszę, żeby się za moją mamę pomodlił – napisała aktorka.

Annie Powierzy oraz jej bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia.

https://www.facebook.com/AniaStefaniaPowierza/photos/a.827312154013612/1520863564658464/?type=3&theater

——————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=60199378

ZOSTAW ODPOWIEDŹ