Polski browar, który pomaga na znalezienie wymarzonego domu bezdomnym psiakom

Kolejna fajna akcja!

Inicjatywa Browaru NOOK oraz Fundacji Azylu Pod Psim Aniołem jest świetnym pomysłem, na pomoc dla bezdomnych czworonogów. Aby znaleźć dla nich kochającą rodzinę. Na etykietach piwa mają pojawić się zdjęcia psów, razem z metryczką.

Browar NOOK i pomoc dla bezdomnych psiaków:

To świetna akcja dla lubiących złoty trunek, jak i zwierzęta. Dzięki tej akcji możliwe staje się pogodzenie wypadu na browar i pomocy potrzebującym zwierzakom. Na etykietach piwa NOOK będą wizerunki podopiecznych z Fundacji Azylu Pod Psim Aniołem, szukających rodziny adopcyjnej. Fotografie psów razem z niewielkimi opisami mają być pomocne w poprawie ich losu. Akcja ta w social mediach cieszy się naprawdę dużą popularnością. W związku z czym istnieje spora szansa na powodzenie akcji i odnalezienia nowego domu psiakom z etykiet. A na jednej z nich pojawił się między innymi Kom, przygarnięty z pola.

Ponadto, procent ze sprzedaży tych piw, ma zasilić konto Fundacji. Charytatywna akcja z piwami NOOK poświęcona bezdomnym psiakom dostępna jest sklepach Carrefour i Auchan. Akcja Azylu pod Psim Aniołem i Browaru NOOK jest szansa na nowe domy, dla bezdomnych psów.

Podobną akcję przeprowadziła krakowska kawiarnia – Forum Przestrzenie z Vigo Kombuchą. W ramach akcji, na etykietach Vigo Kombuchy pojawili się podopieczni Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Brawa za taką inicjatywę, oby ich więcej!

Foto: Noizz.pl

Zobacz także:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ