Ewa Drzyzga już niedługo poprowadzi nowy program

Ewa Drzyzga już niedługo poprowadzi nowy program! Znamy szczegóły!

Ewa Drzyzga powraca z nowym programem! Podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN dowiedzieliśmy się, że dziennikarka już niebawem poprowadzi nowy talk-show. O czym będzie rozmawiać ze swoimi gośćmi? Mu już wiemy! Przeczytajcie koniecznie!

Ewa Drzyzga już niedługo poprowadzi nowy program

Ewa Drzyzga pojawiła się na wiosennej ramówce TVN. Dziennikarka zaprezentowała znacznie szczuplejszą sylwetkę oraz nową fryzurę. Jednak nie tylko metamorfoza wyglądu wzbudziła duże zainteresowanie! Edward Miszczak nie wyobraża sobie, aby Drzyzga miała zniknąć ze stacji, dlatego powierzył jej prowadzenie nowego, medycznego talk-show o nazwie „36,6°C”. O czym będzie program? Dziennikarka przeprowadzi rozmowy z wieloma gośćmi, którzy będą radzić, jak dbać o zdrowie. Nie obędzie się też bez nowinek medycznych. Drzyzga trochę się stresuje, gdyż uważa, że ma za małą wiedzę na tematy medyczne. Na szczęście  może liczyć na pomoc stałego eksperta – lekarza.

„Nie zorientowałam się, że zaczynam coś nowego, cały czas wydaje mi się, że jestem w pracy, bo mi każą coś wymyślać, czytać, czyli robić to, co robiłam do tej pory. Tematy medyczne nie były mi obce też w programie „Rozmowy w toku”. Po prostu będę tego miała więcej. Trochę jestem zaniepokojona tym, że za mało wiem. Na szczęście u mego boku będzie stały ekspert ze wszystkimi najważniejszymi tytułami” – mówi dziennikarka w rozmowie z portalem Party.pl.

Kiedy premiera?

Premierowy odcinek „36.6°C” zostanie wyemitowany już 18 marca o godzinie 18:00. Nie możecie się już doczekać? Myślicie, że zapowiada się kolejny hit, a jego oglądalność przewyższy kultowe „Rozmowy w toku”?

Przypominamy, że w październiku ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że „Rozmowy w toku” po szesnastu latach schodzą z anteny. Wielu fanów talk-show bardzo żałowało, że to już koniec ich ulubionego programu.  Na szczęście Ewa Drzyzga powraca! Będziecie oglądać jej nowy program?

—————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Ewa Drzyzga (fot. Krzysztof Opaliński)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ