Ta aplikacja pomoże Ci w rozstaniu!

Nie chcesz zranić bliskiej Ci dotąd osoby, ale nie wiesz, w jaki sposób powiedzieć, że to koniec waszego związku? Pragniesz pozostać w przyjacielskich stosunkach ze swoim eks? Zobacz, jaki oryginalny sposób na skończenie związku możesz wybrać!

Fot: materiały prasowe

Nie wiesz, jak zerwać z chłopakiem bądź dziewczyną? Ludzie boją się trudnej rozmowy z bliską osobą, jej łez i niewygodnych pytań. Niektórzy zastanawiają się, w jaki sposób powiedzieć, że to koniec – SMS wydaje się nieodpowiedni, rozmowa twarzą w twarz jest dla pewnej grupy osób zbyt stresująca, a nagłe zerwanie kontaktu bez żadnych wyjaśnień – nie na miejscu.

W tym trudnym zadaniu, jakim jest zakończenie związku, pomogą nam autorzy strony thebreakupshop.com.

Evan i Mackenzie to dwóch braci, którzy stoją za pomysłem stworzenia „The Break Up Shop”. Jak zapewniają— każdy zasługuje, by być singlem. Produkty czy też usługi oferowane przez właścicieli strony mają dać nam poczucie spokoju oraz zminimalizować dyskomfort obu stron podczas zakończenia relacji oraz sprawić, że związek przekształci się w długoletnią przyjaźń.

Fot: materialy prasowe

W jaki sposób i za ile możemy zerwać za pomocą strony? Najtańszą opcją jest wybranie emaila , który kosztuje 10 dolarów. „Zespół ekspertów ds. rozstań” za jedyne 10 dolarów przygotuje za nas spersonalizowaną wiadomość. Jeżeli zależy nam na czasie, możemy dopłacić, a SMS zostanie wysłany w ciągu 24h. Romantycy preferujący tradycyjny styl nie zawiodą się – od 20 do 30 dolarów zakupią list (wydrukowany na sztywnym papierze o wysokiej jakości), dzięki któremu zakończą związek. Wymagający klienci, którzy chcą wydać od 29 do 39 dolarów, mogą skusić się na wykupienie rozmowy telefonicznej z ich partnerem, którą przeprowadzą eksperci. Po rozmowie, podczas której powiedzą dziewczynie lub chłopakowi o Twojej decyzji, firma wyśle Ci mail, w którym dowiesz się o wszystkich szczegółach rozstania.

Fot: materiały prasowe

To nie wszystko! Możesz zaopatrzyć swojego eks w prezent. Pudełko ze złamanym serduszkiem (80 dolarów) zawiera: opakowanie ciasteczek, dwa kieliszki wina, film „Pamiętnik” lub grę „Call of Duty”, kartę podarunkową Netflix i ręcznie wykonany list ze słowami otuchy dla świeżo upieczonego singla.

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszegosklepu internetowego.   

ZOSTAW ODPOWIEDŹ