Lewandowski sportowcem roku

Ania i Robert Lewandowscy polecieli na wakacje! Dokąd?

Ania i Robert Lewandowscy polecieli na wakacje! Małżeństwo Boże Narodzenia spędziła z rodziną w Polsce. Teraz nadszedł czas na wypoczynek we dwoje. Dokąd poleciała para?

Ania i Robert Lewandowscy polecieli na wakacje!

Para Boże Narodzenie spędziła w Polsce. Lewandowscy zaprosili do swojej posiadłości na Warmii dwie rodziny. Na świątecznym stole oczywiście pojawiły się zdrowe potrawy, które proponuje Ania. Oczywiście nie obyło się bez prezentów, spaceru w rodzinnym gronie, spotkania z przyjaciółmi oraz uroczych zdjęć. Jakie para ma plany na najbliższe dni? My już wiemy! Ania i Robert Lewandowscy polecieli na romantyczne wakacje we dwoje, a właściwie już we troje! 🙂

Dokąd się wybrała para?

Ania opublikowała na Instagramie zdjęcie z lotniska w Warszawie. Jak informuje portal party.pl małżeństwo poleciało do Dubaju! Rok temu małżeństwo też odpoczywało w Emiratach Arabskich.

Ania i Robert Lewandowscy polecieli na wakacje

“On the way #together #love #fly #holiday #relax #healthy #heathyplanbyann”- napisała pod fotką sportsmenka.

Para ma za sobą bardzo intensywny rok, więc wakacje zdecydowanie im się należą. Przypominamy, że żona słynnego piłkarza jest już w szóstym miesiącu ciąży, a odpoczynek w słonecznym i ciepłym Dubaju jest jak najbardziej wskazany. Trenerka zapowiedziała, że przez najbliższe miesiące nadal będzie aktywna zawodowo, a  w 2017 roku zaskoczy fanów wieloma nowymi pomysłami.

„W przyszłym roku ruszam z kolejnymi PROJEKTAMI nad którymi już pracuje – możecie liczyć na różniste nowości (płyta, książka itp.) – niedawno zdradziła trenerka.

Ani i Robertowi życzymy udanego wypoczynku oraz naładowania „baterii” na 2017 rok!

————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ