Instagram/evalongoria

Eva Longoria wzięła ślub! Zobacz suknię!

Eva Longoria w ostatnią sobotę wzięła ślub z Pepe (Jose) Bastonem! Uroczystość zaślubin odbyła się w Meksyku! To było bardzo romantyczne wydarzenie, a aktorka powiedziała, że to był najszczęśliwszy dzień w jej życiu!

Eva Longoria, gwiazda „Gotowych na wszystko” w minioną sobotę wzięła ślub z Pepe (Jose) Bastonem, , 47-letnim dyrektora „Grupo Televisa”. Para zaręczona była od 7 miesięcy. Uroczystość odbyła się w Meksyku w prywatnej rezydencji nad jeziorem w Valle de Bravo. Podobno parze towarzyszyło 200 gości. Zaproszenie na to wydarzenie dostali reporterzy magazynu „Hola! USA”, dlatego w następnym numerze pisma ukaże się obszerna fotorelacja i wywiad z Longorią. Nie możemy się już doczekać!

Instagram/evalongoria

Jak oni wyglądali?

Aktorka wybrała prostą, białą suknię na ramiączka. Do ślubnej kreacji Eva miała również rozpuszczone lekko falowane włosy oraz delikatny naszyjnik. Jose natomiast założył srebrny garnitur. Jak Wam się podoba ich ślubna stylizacja?

Ach, co to był za ślub!

Goście zapewniają, że ślub był bardzo wyjątkowy i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci. Według magazynu „People” zakochani „wzięli ślub na ołtarzu złożonym z mnóstwa malutkich lampek. To było bardzo romantyczne. Eva miała rozpuszczone włosy, a podczas całej ceremonii uśmiechała się.” Nic dziwnego, że aktorka powiedziała, że to był najszczęśliwszy dzień w jej życiu 🙂

Młodej Parze życzymy wielu radosnych chwil na nowej drodze życia!

Dołączacie się do naszych życzeń?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4771 More posts in Newsy category
Recommended for you
Winyle pokonały płyty CD!

To pierwszy taki wynik od przeszło trzydziestu lat! Sprzedające się płyty to jedyne 4% całych...