Instagram/katyperry

Czy Katy Perry nadal jest z Orlando? To zdjęcie mówi wszystko!

O związku Katy Perry (32 l.) z Orlando Bloomem (39 l.) mówi się już od dawna. Jednak ostatnio w mediach pojawiały się również informacje, że aktor zdradza swoją ukochaną z Seleną Gomez. Jednak zdjęcie, które Katy wstawiła na Instagrama rozwiewa wszelkie wątpliwości! Zobaczcie!

Są razem czy nie?

O romansie piosenkarki Katy Perry z brytyjskim aktorem mówiło się już od początku tego roku. Parę można było zobaczyć w styczniu podczas gali rozdania Złotych Globów. Widać było, że w swoim towarzystwie świetnie się bawią. Później wybrali się razem na Hawaje. Widziano ich również podczas festiwalu Coachella, który odbył się w kwietniu w Kalifornii. Jednak do tej pory gwiazdy nie potwierdziły oficjalnie, że są razem!

To zdjęcie mówi wszystko!

Katy Perry wraz Orlando Bloomem obecnie przebywa w Cannes, w którym trwa 69. Międzynarodowy Festiwal Filmowy i właśnie z Francji pochodzi zdjęcie, które piosenkarka opublikowała ostatnio na swoim Instagramie! Na zabawnej fotografii widzimy, że para leży na schodach luksusowego hotelu… w białych szlafrokach! Musimy przyznać, że artystka jest bardzo pomysłowa i do tej pory żadna z gwiazd nie opublikowała podobnej fotografii. Teraz już nie mamy wątpliwości, że Katy i Orlando są razem, a po dawnym (domniemanym) kryzysie nie ma już śladu!

Instagram/katyperry

To już przeszłość?

Katy Perry w 2010 roku wzięła ślub z angielskim aktorem i prezenterem, Russelem Brandtem. Jednak już 2012 roku rozwiodła się z mężczyzną. Natomiast Orlando był mężem Mirany Kerr, aniołka Victoria’s Secret, Mirany Kerr, z którą ma syna Flyna.

Myślicie, że zakochani niedługo będą chcieli zalegalizować swój związek?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4664 More posts in Newsy category
Recommended for you
Piotr Woźniak-Starak
Rusin, Boczarska i Włodarczyk żegnają Piotra Woźniaka-Staraka: „Mówiłeś, że masz 9 żyć”

Choć rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka milczy, to producenta żegnają osoby ze świata show-biznesu. Jak go...