Tomasz Ciachorowski odchodzi z „M jak miłość” Zobacz, jak żegna go ekipa serialu!

Tomasz Ciachorowski wystąpi w show razem z Adrianą Kalską? Co na to Mikołaj Roznerski?

Za nami kolejna edycja „Dance, dance, dance”, w którym zwyciężyli Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Jednak szykuje się nowa odsłona tanecznego show! Czy zobaczymy w nim Tomasza Ciachorowskiego z Adrianą Kalską? Przeczytajcie, co powiedział aktor!

Tomasz Ciachorowski wystąpi w show razem z Adrianą Kalską? Co na to Mikołaj Roznerski?

Program „Dance, dance, dance” ma liczne grono fanów. Nic dziwnego, że widzowie czekają na kolejną edycję! Kogo w niej zobaczymy? Tomasza Ciachorowskiego? Nie jest to wykluczone! Z kim zatańczy aktor? Z Adrianą Kalską?

„Byłem sceptyczny wobec programu, bo nie wiedziałem, co z tego wyjdzie, a okazuje się, że to jest super propozycja dla widzów i świetna rozrywka. (…) Może tak iść za ciosem i zatańczyłbym z Adą Kalską! Ale Ada o tym nic nie wie, a tym bardziej Mikołaj, więc może nie spekulujmy”- mówił Tomasz Ciachorowski w rozmowie z „Party”.

Myślicie, że aktorzy dobrze sprawdziliby się w tanecznym duecie? Chcielibyście ich zobaczyć w kolejnej edycji „Dance, dance, dance”?

Ada i Mikołaj

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już od dłuższego czasu tworzą szczęśliwy związek. Gwiazdor „M jak miłość” wielokrotnie wspominał, że ukochana pomogła mu, gdy miał w życiu kryzysy.

„Za opiekuńczość, za zrozumienie i za szczerość. Ada ma tę cenną umiejętność, że nawet przykre rzeczy potrafi powiedzieć tak, że nikt nie czuje się urażony. Całe życie kryłem prawdziwe emocje. W moim domu, jak pewnie w wielu polskich domach, nigdy nie mówiło się o uczuciach, więc nie byłem nauczony wyrażania swoich” – mówił Mikołaj Roznerski w rozmowie z „Fleszem”.

https://www.instagram.com/p/BwR1CAeDD81/

A może Adriana Kalska wystąpiłaby w tanecznym show ze swoim ukochanym – Mikołajem Roznerskim? Myślicie, że to byłby dobry pomysł?

„Dance, dance, dance” to taneczny show TVP2, w którym dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat rzeczywisty z komputerowym, widzowie przeniosą się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów, musicali i filmów tanecznych.

W programie jest sześć duetów – wśród nich gwiazdy sportu, estrady oraz telewizji. Każdy występ ocenia jury, któremu nie umknie żaden błąd. 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ