Jak Jakub Rzeźniczak namawiał Edytę Zając do wzięcia udziału w „Agencie”?

Jak Jakub Rzeźniczak namawiał Edytę Zając do wzięcia udziału w „Agencie”? Tego się nie spodziewacie!

Premiera kolejnej edycji reality show „Agent Gwiazdy” zbliża się wielkimi krokami. Jedną z uczestniczek programu jest Edyta Zając, żona piłkarz Jakuba Rzeźniczaka. Modelka zdradziła, że miała wątpliwości, czy wziąć udział w produkcji TVN. Jednak przekonał ją mąż! Jakie miał argumenty?

Jak Jakub Rzeźniczak namawiał Edytę Zając do wzięcia udziału w „Agencie”?

W najnowszej edycji reality show „Agent Gwiazdy”  jedną z uczestniczek jest modelka Edyta Zając, żona piłkarza klubu „Legia Warszawa” – Jakuba Rzeźniczaka. Para wzięła ślub w czerwcu minionego roku. Ukochana sportowca wspomina, że wahała się, czy wziąć udział w programie. Na początku bardzo ucieszyła się z propozycji, ale później zastanawiała się, czy rzeczywiście podjąć to wyzwanie. Jednak chęć przygody zwyciężyła! Modelka jest zadowolona, że podjęła taką decyzję, gdyż udział w reality show zapamięta do końca życia.

– Na początku wahałam się, czy przyjąć tę propozycję. Tuż po rozmowie z producentami pomyślałam: „Super, bo to fajny program!”. Ale po chwili zadałam sobie pytanie: „Właściwie po co mi to?”. A że jestem zachowawcza, to przemyślałam wszystko na spokojnie i… chęć przygody wygrała! Dziś nie żałuję tej decyzji, bo „Agent” okazał się niezapomnianym przeżyciem – mówiła Zając w rozmowie z magazynem „Flesz”.

Przekonał ją jej mąż

Edyta Zając nie lubi rozstawać się ze swoim mężem, a wyjazd do Argentyny oznaczał nie tylko rozłąkę, ale również ograniczony kontakt telefoniczny.

Jednak okazuje się, że w podjęciu ostatecznej decyzji pomógł jej mąż! Jakub Rzeźniczak uważa, że trzeba wykorzystać szanse, które daje życie. Twierdzi też, że lepiej jest spróbować, niż potem żałować, że się nie spróbowało.

– Ja się wahałam, a Kuba powiedział mi, że trzeba wykorzystywać szanse, jakie stawia przed nami los, bo lepiej próbować, niż potem żałować. I jestem mu za to wdzięczna – przyznaje modelka.

Niezapomniane walentynki

Premierę kolejnej edycji programu  „Agent Gwiazdy” zaplanowano na 14 lutego na  godz. 21.30. Jak małżeństwo spędzi dzień  świętego Walentego?

– To będą najbardziej stresujące walentynki w naszym życiu. 14 lutego startuje „Agent”, więc wieczór spędzimy przed telewizorem – mówi modelka.

Będziecie trzymać kciuki za Edytę Zając?

Kto jeszcze wystąpi w programie?

W „Agent Gwiazdy” zobaczymy również: Agnieszkę Rylik, Darię Ładochę, Joannę Jedrzejczyk, Julę Fabiszewską, Odetę Moro, Olgę Frycz, Jarosława Kreta, Alana Andersza, Marka Włodarczyka, Mateusza Magę, Michała Będźmirowskiego, Piotra Kędzierskigo i Tomasza Niecika.  

Będziecie oglądać program?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Jakub Rzeźniczak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ