Kasia Moś jest chora. Co z jej występem na finale Eurowizji?

Kasia Moś jest chora. Co z jej występem w finale Eurowizji?

Kasia Moś wczoraj zakwalifikowała się do finału Eurowizji 2017! Polska gwiazda zaśpiewała piosenkę „Flashlight”. Widzowie byli zachwyceni!  Polka jest bardzo szczęśliwa i już przygotowuje się do kolejnego występu. Jednak wokalistka przyznała, że zachorowała i bierze antybiotyk. Co będzie z jej występem na finale Eurowizji?

Polska jest w finale

Kasia Moś, reprezentantka Polski, awansowała do finału Eurowizji 2017! Wokalistka w Kijowie zaśpiewała piosenkę „Flashlight”. Jej występ zachwycił widzów. Wielki finał międzynarodowego konkursu odbędzie się 13 maja. Jak gwiazda zareagowała na radosną nowinę?

„Cześć kochani! Jesteśmy szczęśliwi, przepełnieni emocjami, jestem pierwszy raz w życiu trochę z siebie dumna, ale gdyby nie Wy, to by się nigdy nie wydarzyło. Dziękuję za wsparcie, energię, czułam to ciepło przepełniające moją osobę. Kochamy Was bardzo!

Czułam to ciepło przepełniające moja osobę, dzięki za to. Kochamy Was bardzoo gorąco!” – mówiła piosenkarka w krótkiej relacji live, którą zamieściła na swoim fanpage tuż po występie.

Kasia Moś jest chora. Co z jej występem w finale Eurowizji?

Okazuje się, że polska gwiazda jest chora i bierze antybiotyk. Czy to oznacza, że jej występ w finale konkursu stoi pod znakiem zapytania? Absolutnie nie! Wokalistka mówi, że często boryka się z przeziębieniami, a klimatyzacja, z którą teraz ma do czynienia, na pewno nie sprzyja zdrowiu. Piosenkarka obecnie dobrze się czuje, więc mamy nadzieję, że 13 maja wszystko pójdzie zgodnie z planem. Trzymamy kciuki!

 „Dobrze się czuję. Jestem na antybiotyku, ale bardzo często śpiewam na antybiotykach bo jestem bardzo często chora. U nas wszyscy byli chorzy, Krzysiu był chory, mój brat był chory, więc tutaj się zarazili. To jest zawsze niebezpieczeństwo tego, że tu jest klimatyzacja, wychodzimy jest ciepło, w hotelu jest klimatyzacja. Jeżeli ktoś jest wątłej konstrukcji, to często tak jest, że się przeziębiamy. Ja jestem bardzo często chora, także jestem przyzwyczajona, że muszę sobie radzić” – mówiła Polka w rozmowie z Plotek.pl.

Silna konkurencja?

Jakie państwa (oprócz Polski) z pierwszego półfinału zakwalifikowały się do finału muzycznego show?

Mołdawia,

Azerbejdżan,

Grecja,

Szwecja,

Portugalia,

Armenia,

Australia,

Cypr,

Belgia.

Czy Kasia Moś ma duże szanse, by wygrać w finale? My jesteśmy dobrej myśli!

https://www.instagram.com/p/BTjvGs9A_Zf/?taken-by=kasiamos_official&hl=pl

 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/kasiamos_official

ZOSTAW ODPOWIEDŹ