9. Edycja Mustache Warsaw Yard Sale

kubkiModa, sztuka, muzyka, sport, jedzenie – tak w skrócie można przedstawić targi młodych twórców, które już po raz 9 odbędą się w stolicy.

Mustache Warsaw Yard Sale to jednym słowem targi młodych twórców. W tym roku odbędą się 25 maja w godzinach 12:00-19:00 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Właściwie co to jest Mustache Warsaw? To świetna inicjatywa założona przez młodych ludzi. Yard Sale odbywa się od 2008 roku. Jest to wielkie targowisko, z którego może korzystać każdy. Zarówno sprzedający jak i kupujący. Udział może wziąć osoba, która tworzy niepowtarzalne i ciekawe rzeczy. Mogą to być ubrania, meble, obrazy, produkty i wszystko inne co jest kreatywne i oryginalne! Każdy sprzedawca może (za niewielką opłatą) otworzyć swoje własne stanowisko, na którym będzie reklamował własne przedmioty. To istny raj dla zakupoholików!

Sami założyciele mówią, że są organizacją, która na przekór stereotypom chce udowodnić, że również w Polsce dzieje się wiele nowatorskich i zaskakujących rzeczy.

– Naszą misja jest stworzenie kulturalnej perełki bloku wschodniego. Łączymy codzienność z szeroko pojętą działalnością kulturalną, by zniszczyć do tej pory utarte schematy i stereotypy. – Mówią organizatorzy.walesa

A dlaczego właściwie wąsy (ang. Mustache)? Ponieważ to jest znak rozpoznawczy naszego kraju za granicą. Stały się częścią naszej kultury i mody – bo stereotypowy Polak powinien nosić wąsy z dumą.

Zatem, zapraszamy wszystkich zainteresowany (sprzedawców i kupców) na to interesujące wydarzenie. Może stać się ono także źródłem wielu inspiracji i natchnień.

Chęć wzięcia udziału można zgłaszać przez formularz rejestracyjny, który jest dostępny na stronie organizatorów – www.mustachewarsaw.com/zgloszenie

Zapisy trwają od 14 kwietnia do 17 maja.


Joanna Łuszczykiewicz, fot. mustachewarsaw.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

606 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
vega polityka
Polityka Vegi z hitowym weekendem otwarcia

Film "Polityka" Patryka Vegi nie został ciepło przyjęty przez krytyków. Dzieło odnosi za to kasowy...