Naga Anja Rubik w poruszającym teledysku Mary Komasy

Anja Rubik gra główną rolę w czarno-białym teledysku „Lost me” Mary Komasy, który został pokazany podczas ostatniego dnia festiwalu Netia Off Camera w Krakowie, a potem trafił do Internetu. Musimy przyznać, że video robi wrażenie, a Anja zagrała niezwykle sugestywnie! Nie możemy też nie wspomnieć, że rola wymagała od niej pozbycia się ubrań…

Kogo spotyka modelka w teledysku?

Anja Rubik ma już za sobą rolę Princessy Dresiary w teledysku „Chleb” Doroty Masłowskiej oraz wystąpiła w nagraniu „Jewels” Black Atlass. Natomiast w „Lost Me” Rubik wcieliła się w rolę nieszczęśliwej modelki, która tłumi swoje prawdziwe pragnienia i potrzeby, jednak podczas pewnego pokazu spotyka „kogoś”, kto da jej znowu nadzieję na bycie sobą. Więcej nie zdradzimy… Zobaczcie poruszające nagranie!

{youtube}ctWZFp6b1gQ|600|450|0{/youtube}

Na początku zaczynam od wspomnień…

Najlepszym sprawdzianem, czy piosenka działa, jest dla mnie wyobrażenie jej sobie pod napisami końcowymi do filmu . Zabierając się do pisania utworu, zaczynam od wspomnień. Staram się stworzyć w wyobraźni filmową scenerię, ze mną w roli głównej. Potem szukam zdania, hasła czy słowa, od którego mogłabym zacząć pisanie. Na przykład: Lost Me” – powiedziała Mary.

Klip wyreżyserował brat piosenkarki – Jan Komasa („Sala Samobójców”, „Miasto 44”). Utwór „Lost Me” znajdziemy na debiutanckiej płycie „Mary Komasa”, która ukazała się 23 marca 2015 roku.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ