Amber Heard ujawniła comiesięczne wydatki. Para wydawała fortunę na rozrywkę

Ciąg dalszy głośnego rozwodu. Aktorzy miesięcznie wydawali 10,000 dolarów na wynajem domu i tyle samo na rozrywkę i wakacje. Kolejne 10,000 było przeznaczane na utrzymanie zwierząt, a 3,000 na opiekę medyczną, której nie pokrywało ubezpieczenie. Fot. Instagram

Amber Heard, 30-letnia aktorka, która zasłynęła rolą w filmie Magic Mike XXL, niedawno złożyła pozew o rozwód z Johnnym Deppem. Przy okazji kobieta zażądała, by mąż zapłacił za jej adwokata oraz wypłacał jej finansowe wsparcie. Z tego względu aktorka musiała przedstawić przed sądem w Los Angeles swoje dochody oraz comiesięczne wydatki.

W ostatni piątek sąd wydał Deep’owi tymczasowy zakaz zbliżania się do żony, bo jak  stwierdziła Heard, w ciągu 15 miesięcy małżeństwa aktor wielokrotnie był wobec niej agresywny.

Jak wynika z dokumentów uzyskanych przez CNN, w tym roku Heard zarobiła już 27,000 dolarów. Okazuje się jednak, że aktorka miesięcznie wydaje blisko 44,000 dolarów i samodzielnie nie mogłaby się utrzymać. W koszty wchodzi między innymi opłata za wynajem (10 tys.), rozrywka, prezenty i wakacje (10 tys.), jedzenie (2 tys.), opieka zdrowotna (3 tys.) oraz dodatkowe opłaty takie jak pensja dla agenta czy pełnomocnika (10 tys.).

Podczas gdy majątek Heard szacowany jest na 9 milionów dolarów, fortuna Deppa to blisko 400 milionów. Nie dziwi więc fakt, że aktorka ma nadzieję na uzyskanie choć części tych pieniędzy.

W ostatni piątek Heard pojawiła się w sądzie z siniakiem na twarzy twierdząc, że jest to wynik uderzenia telefonem, którym rzucił w nią mąż. Miesiąc wcześniej aktor miał też rzekomo chwycić żonę za włosy i brutalnie popchnąć ją na podłogę. Heard tłumaczyła, że dotychczas nie zdecydowała się na zgłoszenie sprawy na policję, ponieważ chciała chronić swoją prywatność oraz karierę męża. Aktorka dodała, że jej obecne działania w żaden sposób nie są kierowane względami finansowymi, a sama jest całkowicie niezależną kobietą. 

________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ