„Dżentelmeni 2015” już w sprzedaży

Co roku przed okresem bożonarodzeniowym powstaje wspaniała inicjatywa, jaką jest „Kalendarz Dżentelmeni”. Jednak nie jest to zwykły kalendarz. To wspaniałe połączenie kultury i sztuki z celem charytatywnym.

{youtube}huBjLZ_fSw4|600|450|0{/youtube}

Kalendarz na 2015 rok to już 9. edycja tego przedsięwzięcia. Oprócz zdjęć i dat to także inicjatywa artystyczna, do której przyłączają się fotografowie, aktorzy, muzycy, sportowcy i reżyserzy. Mają jeden cel: chcą pomagać. W tym roku po raz pierwszy udział w projekcie wzięły kobiety.

Wśród tegorocznych ochotników znaleźli się między innymi Robert Lewandowski, Urszula Dudziak, Patricia Kazadi, Agnieszka Szulim, Michał Urbaniak, Jakub Wesołowski, Kabaret Paranienormalni, Radzimir Dębski, Maciej Musiał, Alicja Majewska, Paweł Małaszyński, Marcin Bosak, Mika Urbaniak i Kasia Urbaniak.

Tegoroczny projekt to oprócz kalendarza także wideoklipy, płyty, książki i album. Każdy miesiąc poświęcony jest komu innemu , a 12 wyjątkowych zdjęć to dzieło Jacka Poremby, Pawła Fabjańskiego i Marty Wojtal.

Artyści, którzy nie pojawili się na kartkach kalendarza pojawią się w materiałach wideo i piosenkach, które zaśpiewali Alicja Majewska, Hanna Banaszak, Anna Jurksztowicz z synem Radzimirem Dębskim, Alicja Bachleda-Curuś w duecie z Jakubem Wesołowskim, Patricia Kazadi, Urszula Dudziak z Michałem Urbaniakiem, Igor Kwiatkowski z kabaretu Paranienormalni i Tatiana Okupnik.

Kalendarz z płytą i książką, jak co roku będzie można nabyć w drogeriach Rossmann, sklepach CCC oraz salonach Sony i Empiku. Cena pakietu 59,90, a cena samej płyty to 29,90.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ