Dorota Wellman

Dorota Wellman napisała książkę! O czym jest jej „Życie towarzyskie”?

Dorota Wellman jest nie tylko dobrą dziennikarką, ale również okazuje się, osobą, która uwielbia organizować spotkania towarzyskie. Uważa, że to one ratują człowieka przed samotnością, a media społecznościowe są jedynie namiastką kontaktu z drugim człowiekiem. Nie wiesz, jak urządzić spotkanie w realu przy wspólnym stole? Dziennikarka przychodzi ci z pomocą!

Dorota Wellman wydała książkę! O czym jest jej „Życie towarzyskie”?

Dorota Wellman chciałaby namówić wszystkich do przyjmowania gości w swoim domu. Zaprasza do spotykania się przy stole, do rozmów do białego rana. Zachęca również do tego, żeby bawić się kuchnią oraz stawiać na kreatywne pomysły, urządzając przyjęcia domowe. Niekoniecznie musi być wystawnie i drogo. Możesz zaskakiwać i czarować gości. Dziennikarka twierdzi, że nic zastąpi nam spotkania z drugim człowiekiem twarzą w twarz. Ani Facebook, ani Instagram, ani Skype nie zastąpią szczerej rozmowy przy stole. 

„Jedyne życie, jakie ma sens, to życie towarzyskie, twierdził Edward Dziewoński. Dorota Wellman dodaje: kiedy świat wokół nas tylko przyśpiesza, spotkane wokół stołu, w gronie bliskich i przyjaciół jest jedynym sposobem, żeby się w tym pędzie czasem… nie wykoleić. Dlatego gotujmy, dekorujmy stoły, wyprawiajmy urodziny, świętujmy imieniny. Dorota podpowie, jak to zrobić. I zabroni tłumaczyć się brakiem czasu, bo skoro ona go znajduje…

Przepisy na ulubione i sprawdzone dania Doroty, instrukcje, jak tanio ozdobić stół, własnoręcznie zrobić zaproszenie, wydać bankiet i nie zbankrutować, przyprawić, poprawić i mieć z tego przyjemność. Plus zdjęcia Doroty, jej przyjaciół i bliskich, jej cudownego ogrodu i miliona drobiazgów, które sprawiają jej radość” – czytamy w opisie książki.

Lubicie przyjmować gości, ale zawsze taka gościna wiąże się dla was ze stresem? Może z poradami Doroty Wellman będzie łatwiej!

——————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ