Wnuczka Leszka Millera o samobójstwie ojca: Próbowaliśmy wysłać go do psychiatry, ale…

Trzy miesiące po śmierci Leszka Millera Juniora głos zabrała jego córka Monika. Czy spodziewała się, że ojciec będzie chciał popełnić samobójstwo i jak wspomina dzień, w którym dowiedziała się o tragedii?

Wnuczka Leszka Millera o samobójstwie ojca: Próbowaliśmy wysłać go do psychiatry, ale…

Leszek Miller Junior został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu 26 sierpnia 2018 r. Mężczyzna popełnił samobójstwo. Miał 48 lat. Jego bliscy wiedzieli, że miał problemy psychiczne, ale nie spodziewali się tak tragicznego finału. Monika Miller, córka Leszka Millera Juniora oraz wnuczka byłego premiera, o śmierci ojca dowiedziała się na wakacjach.

– Siedziałam na leżaku na greckiej plaży i pisałam pracę licencjacką na laptopie, kiedy przyszedł dziadek i poprosił, żebym zamknęła komputer, bo ma mi coś do powiedzenia. Już wiedziałam, że stało się coś złego, ale nigdy bym nie pomyślała, że aż tak złego. Powiedział: „Monisiu, twój ojciec nie żyje”. Tylko tyle. Jak umarł, dowiedziałam się później – wyznała Monika Miller w rozmowie z „Vivą!”.

https://www.instagram.com/p/Bm-xIjBhB7t/

Nie umiał cieszyć się życiem

Córka Leszka Millera Juniora przyznała, że ojciec od dawna był przygaszony i obojętnie nastawiony do świata, nic go nie cieszyło. Bliscy namawiali go na wizyty u psychiatry, jednak on przerywał wszelkie terapie, gdyż bardzo wiele emocji one go kosztowały.

– Nie potrafił cieszyć się życiem. Był w nim jakiś smutek i obojętność, ale nie sądziłam, że ma myśli samobójcze. Próbowaliśmy wysyłać go do psychiatry, ale za każdym razem przerywał terapię, nie dawał rady, był zbyt wrażliwy – mówiła Monika Miller.

Czekał na śmierć

Okazuje się, że mężczyzna już od dawna planował śmierć, czekał tylko aż rodzina wyjedzie na wakacje. Monika Miller nie może się z tą informacją pogodzić. Ma do siebie żal, że gdy ostatni raz widziała ojca, to powiedziała mu tylko „cześć”.

– Jestem pewna, że o niej myślał. Tylko dlaczego my o tym nie wiedzieliśmy? Dlaczego nam się z tego nie zwierzył? Gdy już się to stało, dowiedzieliśmy się, że tylko czekał, aż wyjedziemy, aby to zrobić. Wtedy pierwszy raz od dłuższego czasu miałam jechać z dziadkami na wakacje – zdradziła Monika Miller.

https://www.instagram.com/p/Bp1qE2vn4S8/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ