melodie domowe - sporteuro

Domowe melodie w SKWERze już 14 i 15 marca

melodie domowe - sporteuroW SKWERze 14 i 15 marca odbędą się koncerty trójki artystów, a wystąpią: Justyna Chowaniak, Staszek Czyżewski i Kuba Dykiert. Drugi występ jest koncertem dodatkowym na specjalne życzenie fanów, gdyż na 14 marca bilety zostały już wyprzedane.

Domowe melodie to muzyczny projekt trójki szalenie oryginalnych temperamentów: Justyny Chowaniak – kompozytorki i autorki tekstów, Staszka Czyżewskiego (kontrabas) i Kuby Dykierta (gitara, perkusja). Połączyło ich kreatywne i nieszablonowe podejście do muzyki, jak i do procesu jej tworzenia, czego następstwem jest ich debiutancki album.

Teksty na płytę to forma pamiętnika, który Justyna w pewnym momencie postanowiła wyciągnąć z szuflady. Jak sama tłumaczy: “Domowe Melodie to projekt kilkunastu własnoręcznie nabazgranych i skomponowanych piosenek. W domu. Razem z płaczem, spalonym garnkiem, gorączką i dziurawą skarpetą”. Znajdziemy w nich szczerość, całą gamę emocji, a przede wszystkim rzadko spotykaną dojrzałość emocjonalną. Teksty, w połączeniu z brzmieniem pianina, kontrabasu i tzw. przeszkadzajek sprawiają, że otrzymujemy dawkę subtelnego grania.

Domowe Melodie to długo oczekiwana odpowiedź na otaczającą nas ze wszystkich stron muzyczną papkę i dowód na to, że warto spełniać swoje marzenia. Trójka muzycznych zapaleńców, która własnym kosztem nagrała i wydała płytę jest tego doskonałym przykładem. Zasłuchujcie się.

Źródło: www.fabrykatrzciny.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

541 More posts in Muzyka category
Recommended for you
Stuu rapuje?Pierwszy singiel jednego z najpopularniejszych polskich YouTuberów

Premiera klipu! Stuu, to jeden z najpopularniejszych polskich Youtuberów oraz influencerów. Jego kanał obecnie śledzi...