Nie żyje gwiazda disco polo Krzysztof Rutkowski "Tarzan Boy

Nie żyje gwiazda disco polo Krzysztof Rutkowski „Tarzan Boy”! Jaka przyczyna śmierci?

Nie żyje Krzysztof Rutkowski – wokalista popularnego w latach 90-tych zespołu disco polo „Tarzan Boy”. Jest szczególnie znany z hitów „Tarzan” i „promienie”. Artysta zmagał się z rakiem zwanym śluzakiem otrzewnej. Jedyną szansą na wyzdrowienie była kosztowna operacja. Jego znajomi zbierali pieniądze na specjalistyczne leczenie. Niestety nie udało się uratować muzyka. Krzysztof Rutkowski zmarł 23 lutego 2017 roku. Miał 56 lat.

Nie żyje gwiazda disco polo Krzysztof Rutkowski „Tarzan Boy”

Nie żyje bardzo popularny w latach 90-tych wokalista disco polo Krzysztof Rutkowski, który był znany fanom jako „Tarzan Boy”. Mężczyzna zmagał się z nowotworem zwanym śluzakiem otrzewnej. Bardzo cierpiał – nie mógł jeść, dokuczała mu bezsenność i towarzyszył wielki ból, który uniemożliwiał mu wykonywanie wielu czynności życiowych. Światełkiem w tunelu miała być kosztowna operacja. Niestety mężczyzna nie był w stanie pokryć jej kosztów, dlatego przyjaciele i inni muzycy disco polo postanowili w styczniu zorganizować imprezę charytatywną, z której dochód miał być przeznaczony na zabieg. Niestety 23 lutego 2017 roku Krzysztof Rutkowski przegrał walkę z chorobą.

„Dzisiaj około godziny 15:00 zmarł Krzysztof Rutkowski(Tarzan Boy). W poniedziałek dnia 27.02.2017 odbędzie się ceremonia pogrzebowa. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w mszy Świętej, która odbędzie się na cmentarzu przy ul.Piotra Skargi w Zgierzu. Jutro podamy godzinę. Dziękujemy za wsparcie i pomoc wszystkim żona wraz z dziećmi. Prosimy o nie składanie kondolencji telefonicznie” – czytamy na na Facebooku Krzysztofa Rutkowskiego.

Jak wspominają go koledzy?

Branża disco polo pogrążona jest w żałobie. Jak żegnają muzyka koledzy?

„Odszedł nasz kolega, przyjaciel i człowiek o mega talencie. Dziękuje Krzysiu, że mogłem na twoich utworach się wychować ,zagraliśmy wiele koncertów i takiego cię zapamiętam zawsze uśmiechniętego, spoczywaj w pokoju” – napisał Krystian Pudzianowski.

„Krzysiu, oby Ci było lepiej na tamtym świecie” – napisał Krystian Nowak

„Żegnaj kochany…. Wstrząsające walczyliśmy do końca …. KOCHAJMY LUDZI BO TAK SZYBKO ODCHODZĄ…Wierzę że do zobaczenia …” – Piotr Nowak

Po muzyku pozostaną jego największe przeboje.

Nasza redakcja bliskim Krzysztofa Rutkowskiego składa szczere kondolencje.

—————————————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Krzysztof Rutkowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ