Ania Lewandowska wróci do blondu? Trenerka pokazała dawne zdjęcia!

Ania Lewandowska w kostiumie kąpielowym! Widać już brzuszek?

Ania Lewandowska nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Trenerka wybiera jednak lżejsze ćwiczenia, które są odpowiednie dla kobiet ciężarnych. Teraz poszła na basen. Zobaczcie sportsmenkę w kostiumie kąpielowym! Widać już brzuszek?

Ania Lewandowska w kostiumie kąpielowym

Nie od dziś wiadomo, że w zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego trenerka nawet w ciąży nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Doskonale zdaje sobie sprawę, że odpowiednia dawka ruchu jest korzystna dla ciężarnej, jak i jej maleństwa. Oczywiście, wybiera takie ćwiczenia, które służą kobiecie w stanie błogosławionym.

Powiedz mi proszę, trenujesz w ciąży normalnie tak jak dotychczas? – niedawno pytała jedna z internautek.

Nie mogłabym   wykonuje ćwiczenia dla kobiet w ciąży, będę o tym pisać na blogu (będzie czysta merytoryka, bez opisu przypadku) polecam pływanie oraz spacery na początek. Zdrówka – odpowiedziała Ania.

 Niedawno sportsmenka swoim fankom w drugim i trzecim trymestrze ciąży polecała przysiady, wykroki oraz ćwiczenia z handelkami. Proponuje też spacery oraz basen. Właśnie pokazała nowe zdjęcie – Ania Lewandowska w kostiumie kąpielowym! Czy widać już brzuszek? Przypominamy, że trenerka jest już w szóstym miesiącu ciąży. 😉

Anna Lewandowska w kostiumie kąpielowym

  „Aktywny poranek! Od pewnego czasu na nowo polubiłam pływanie 😉 … kiedy sobie przypomnę te egzaminy na AWFie…. Miłego dnia FitFreaki!” – napisała Lewandowska pod zdjęciem.

To już szósty miesiąc… jest już brzuszek?

Niektórzy zauważyli zaokrągloną figurę żony piłkarza polskiej reprezentacji.

„ Teraz widać ze ANNA jest w 6 miesiącu” – napisał jeden z fanów sportsmenki.  Trenerka polubiła wpis i odpowiedziała uśmiechem. Jednak nie wszyscy mają tak dobry wzrok. 😉

Heh, to ja chyba nie widzę dobrze – czytamy na fanapge Lewandowskiej.

A Wy widzicie? 😉

——————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Anna Lewandowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ