Doda ostatnio bardzo schudła! Znamy powód!

Doda ostatnio bardzo schudła! Znamy powód!

Doda od zawsze ma zgrabną figurę. Jednak teraz gwiazda gwałtownie schudła, o czym sama mówi. Co się stało? Dieta-cud? Nic z tych rzeczy. Znamy powód!

Doda ostatnio bardzo schudła! Znamy powód!

Doda lubi kreacje, które podkreślają jej smukłą sylwetkę. Jednak ostatnio fani gwiazdy zauważyli, że sporo schudła. Potwierdza to również sama zainteresowana. Okazuje się, że Doda niedawno zaczęła nosić aparat ortodontyczny, przez który strasznie bolą ją zęby. To wszystko nie pozwala jej jeść twardych produktów, na które miałaby ochotę.

„Niestety, mówię niestety, bo ja i tak jestem szczupła, ale jeśli ktoś chce schudnąć, to jest to najlepsza dieta ekspresowa. Przez pierwsze dwa tygodnie zęby bolą dosyć mocno i nie można gryźć nic twardego, ciągnącego się. Można zapomnieć o mięsie. Je się tylko papkowate rzeczy. Patrzę na swoje nowe zdjęcia i widzę, że jestem chuda. Ważę już tylko jakieś 51 kg”- mówiła Doda w rozmowie z “SE”.

Zawsze było coś ważniejszego

Dlaczego dopiero teraz gwiazda zdecydowała się na leczenie ortodontyczne? Okazuje się, że nigdy nie było na niego odpowiedniej pory!

Zawsze było coś ważniejszego – teledysk albo program. Gdy byłam małą dziewczynką, aparat był czymś, co wykluczało cię z życia społecznego. Na szczęście to się zmieniło- wyznała Doda.

169 cm i…

Przez ostatnie trzy lata gwiazda utrzymywała stałą wagę.

„Cały czas mam taką samą. Niezmiennie od 3 lat – 53 kg?169 cm wzrostu” – napisała Doda.

Jednak to już przeszłość!

Jaką dietę wybiera artystka?

„Bardzo lubię smak mięsa. Natomiast z różnych względów, m.in. zdrowotnych, ograniczyłam się do tego, by z mięsa jeść tylko ryby i raz na kilka miesięcy drób. Ograniczanie spożycia mięsa jest bardzo dobre dla naszego zdrowia, dla naszej planety. Mięso jest faszerowane antybiotykami, sterydami, paszą GMO. Przestajesz je jeść – od razu lepiej wyglądasz! Pomagasz planecie i przyszłym pokoleniom” – mówiła  w rozmowie z „Super Expressem”.

A jaka dieta dla was jest najlepsza?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...