Tomasz Ciachorowski odchodzi z „M jak miłość” Zobacz, jak żegna go ekipa serialu!

Tomasz Ciachorowski odchodzi z „M jak miłość” Zobacz, jak żegna go ekipa serialu!

Tomasz Ciachorowski po czterech latach odchodzi z serialu „M jak miłość”. Aktor wcielał się tam w postać Artura Skalskiego. I choć jego bohater nie był lubiany przez widzów, to widzowie żałują, że z „Emki” znika ich ulubieniec. Zobaczcie, jak pożegnali aktora znajomi z „M jak miłość”!

Tomasz Ciachorowski odchodzi z „M jak miłość” Zobacz, jak żegna go ekipa serialu!

Już więcej nie zobaczymy Tomasza Ciachorowskiego w „M jak miłość”. 8. października wyemitowano ostatni odcinek z jego udziałem. Psychopata dopadł Izę w domu nad jeziorem i chciał się na niej zemścić. Na szczęście uratował ją Olek, który zamordował Skalskiego. I choć między między postaciami doszło do zabójstwa, to panowie prywatnie bardzo się lubią.

„W nadchodzącym tygodniu takie figle-migle w @mjakmilosc.official 🙂 #maurycypopiel – i tak cię lubię 😏” – zapowiadał Tomasz Ciachorowski.

A jak aktor opisuje swoje odejście z serialu? Dziękuje również Adrianie Kalskiej i Mikołajowi Roznerskiemu za to, że wspólnie stworzyli fascynującą historię. 

“Kończy się moja czteroletnia przygoda z serialem @mjakmilosc.official – Dziękuję widzom za to, że z tak dużą ekscytacją śledzili wątek Artura Skalskiego. Dziękuję @mroznerski a przede wszystkim @adriana.kalska.official – stworzyliśmy razem brawurową historię! Dzięki za wszystkie zakulisowe rozmowy, za wszystkie sceny, które razem zagraliśmy. Jesteście cudownym duetem. A Iza i Marcin zasługują na szczęście 😍. Dziękuję scenarzystom za mięsisty wątek i producentom za wyzwanie jakie przede mną postawili. W końcu dziękuję całej ekipie i reżyserom. Szczególnie Krzyśkowi Łukaszewiczowi i Kindze Lewińskiej – świetnie mnie poprowadziliście! I dziękuję Arturowi -:). Świetnie się z tobą bawiłem – dla aktora wcielanie się w rolę takiego złoczyńcy to duża satysfakcja 😏. The end” – czytamy na Instagramie gwiazdy. 

Zatem Tomaszowi Ciachorowskiemu życzymy szerokości na nowej drodze zawodowego życia. Niech moc będzie z Tobą!

Czysta przyjemność

Aktora pożegnali również Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski. Przez cztery lata wspólnej pracy bardzo zżyli się ze swoim kolegą.

“Tak zaczynaliśmy nasz uroczy trojkąt w @mjakmilosc.official .🤪 Dziękuje Tomku @tomek_ciachorowski ,za kawał dobrej roboty ,za te wszystkie emocje ,bójki i walkę o Izę . Za rozmowy w kamperze o naszych rolach i nie tylko .☺️ To była czysta przyjemność 😊☺️☺️” – napisał Mikołaj Roznerski na Instagramie.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...