Ewa Bilan-Stoch chce zostać gwiazdą

Żona Kamila Stocha podczas przemówienia zapomniała o prośbie skoczka! Jakiej?

Kamil Stoch został Sportowcem 2017 roku. W jego imieniu statuetkę na Gali Mistrzów Sportu odebrała żona, Ewa Bilan-Stoch. Ukochana sportowca bardzo stresowała się swoim wystąpieniem przed tak dużą publicznością. Gdy było już po wszystkim, to zdradziła, że zapomniała powiedzieć o prośbie męża! Co miał na myśli Kamil Stoch? Już wiemy!

Żona Kamila Stocha podczas przemówienia zapomniała o prośbie skoczka! Jakiej?

Ewa Bilan-Stoch w imieniu męża odebrała statuetkę dla Sportowca 2017 roku. Ukochana skoczka do tej pory unikała medialnego rozgłosu, więc wiele osób było zdziwionych jej obecnością na Gali Mistrzów Sportu. Trzeba przyznać, że wybranka „króla Kamila” zrobiła na wszystkich wielkie wrażenie. Nie tylko pięknie i oryginalnie wyglądała, ale również  jej szczera przemowa bardzo spodobała się zgromadzonej publiczności. Ewa Bilan-Stoch później przyznała, że występ był dla niej stresującym doświadczeniem. Czy udało już się jej przyzwyczaić do takich sytuacji?

„Nie udało się. I chyba nigdy się do tego nie przyzwyczaję. To dla mnie bardzo stresujące przeżycie. Trzy dni przed galą trudno było mi cokolwiek zjeść. Wolę być na skoczni i wspierać Kamila, niż przemawiać przed taką publicznością” – mówi żona skoczka.

Żona Kamila Stocha podczas przemówienia zapomniała o prośbie skoczka! Jakiej?

Z tych wszystkich emocji Ewa Bilan-Stoch zapomniała powiedzieć publiczności o prośbie Kamila!

„Nie będę używała jego słów, ale cieszę się, że kibice tak go docenili. I jeszcze jedno, o czym w tych emocjach zapomniałam powiedzieć ze sceny, a Kamil mnie o to prosił. W jego imieniu zwracam się więc do każdego z kibiców, że jeżeli ktokolwiek choćby trochę czuje w sercu, że wsparciem choć odrobinę przyczynił się do jego sukcesów, to część statuetki Czempiona należy też do niego” – mówiła ukochana Kamila Stocha.

Skoczek ma niespodziankę dla fanów!

„Drodzy kibice! Zostało jeszcze trochę miejsca na Wasze zdjęcia. Utworzą one wzór mojego kasku, w którym będę skakał podczas Pucharu Świata w Zakopanem. Bądźcie razem ze mną! www.atlas.com.pl/stoch- możecie użyć zdjęć z Fb, tylko nie takich co podchodzą pod nadużycie ” – napisał sportowiec na Facebooku. 

Dołączacie do akcji?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Kamil Stoch

ZOSTAW ODPOWIEDŹ