Joanna Krupa przeżywa wielką stratę! Co się stało?

Joanna Krupa okradziona! Wielkie straty!

Joanna Krupa została okradziona. Okazało się, że złodzieje ukradli zawartość jej walizki. Modelka o wszystkim dowiedziała się podczas podróży z Teksasu do Polski. Na lotnisku Chopina okazało się, że jej torba jest pusta. Są duże straty!  

Joanna Krupa okradziona! Wielkie straty!

Joanna Krupa zdradziła fanom, że została okradziona. Wszystko wydarzyło się, gdy podróżowała samolotem z Teksasu do Polski na poniedziałkowy finał programu „Top Model”. Gwiazda na lotnisku Chopina zobaczyła, że w jej walizce nie ma ubrań i butów, które zabrała ze sobą na finał show. Modelka nie może pogodzić się z tym, że spotkało ją tak niemiłe zdarzenie. Straty są ogromne. Sprawa natychmiast została zgłoszona na policję. 

„Jestem w szoku, że ludzie są tacy bez serca i mogą zrobić takie świństwo tuż przed świętami. W życiu mi się to nie stało. Nie wierzę, że ludzie mogą być tak bezczelni i ohydni. Od razu sprawa została zgłoszona na policję, ale realnie trudno będzie namierzyć złodzieja. Straty szacuję na 15-20 tys. dolarów” – mówiła Joanna Krupa w rozmowie z portalem Plejada.pl.

https://www.instagram.com/p/Bp4xX0Dhma1/

Miła niespodzianka

Joanna Krupa jednak otrząsnęła się po niemiłym zdarzeniu. Gwiazda z okazji Black Friday zamierza zaszaleć i kupić kilka par swoich ulubionych butów. Też wybieracie się na piątkowe wyprzedaże?

„Kochani wczoraj spotkała mnie dość niemiła sytuacja i skradziono moje rzeczy z walizki @flylot @jetblue , ale chociaż już dziś BLACK FRIDAY i mogę kupić wszystko na @luisaviaroma i co najlepsze z 30% rabatem ? już znalazłam kilka par moich ulubionych butów ? Kod BF30 znizka -30% na wszystkie artykuly w pelnej cenie, oprocz tych oznaczonych czarna gwiazdka ☆ #luisaviaroma” – napisała Joanna Krupa na Instagramie. 

Przypominamy, że w poniedziałek 26 listopada o 21:30 rozpocznie się finał siódmej edycji Top Model. Ania Markowska, Kasia Szklarczyk i Hubert Gromadzki – czekają na głosy fanów. Myślicie, że Joanna Krupa olśni wszystkich swoją nową stylizacją?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ