Zmiany u Iwony Cichosz

Zmiany u Iwony Cichosz: Przeszliśmy do kolejnego etapu naszego związku

Iwona Cichosz w ostatniej edycji „Tańca z gwiazdami” zajęła drugie miejsce, ale uznawana jest za wielką zwyciężczynią programu, gdyż przełamała swoje bariery i jako osoba głucha nie wahała się wziąć udział w tanecznym show. Okazuje się, że w jej życiu prywatnym zaszły spore zmiany. Modelka zaręczyła się! Kim jest jej wybranek?

Zmiany u Iwony Cichosz: Przeszliśmy do kolejnego etapu naszego związku

O Iwonie Cichosz wiele osób dowiedziało się podczas ostatniej edycji „Tańca z gwiazdami”. Modelka jest pierwszą głuchą uczestniczką, która wzięła udział w tanecznym programie. Kibicował jej ukochany –  Truls S. Yggeseth. Para właśnie się zaręczyła!

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że przeszliśmy do kolejnego etapu naszego związku!”, napisała na swoim profilu Iwona Cichosz. Zobaczcie, co opublikowała na Instagramie! Gratulujemy!

https://www.instagram.com/p/BbHuAljFtz1/?taken-by=iwonacichosz

Jak oni się poznali?

Modelka poznała swojego ukochanego na jednej z konferencji europejskich. Spędzili ze sobą całe trzy dni. Gwiazda na początku twierdziła, że chłopak nie jest w jej typie, ale miesiąc później zmieniła zdanie. Co mówi o narzeczonym?

– Los mi sprzyja, na konferencji europejskiej spotkałam fajnego chłopaka z Norwegii, spędziłam z nim całe trzy dni. Moja koleżanka od razu powiedziała: „Już widzę, że będziecie razem”. „Ale on nie jest w moim typie”, zaprzeczyłam, a miesiąc później przyleciał do Polski i wywalczył sobie dostęp do mojego serca. A mnie zdobyć niełatwo. Jest inteligentny, ma poczucie humoru, można z nim bawić się, wygłupiać, rozmawiać na poważne tematy. Jest taki, jakiego chciałam – wyznała modelka w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

https://www.instagram.com/p/BafAYtplNbn/?taken-by=iwonacichosz

Czy Norweg również jest niesłyszący? Tak, wbrew pozorom to wiele ułatwia!

„Dlatego rozumiemy przeszkody, które musimy na co dzień pokonywać, odbieramy na tej samej fali i często nie potrzebujemy słów. Zresztą Truls zna amerykański język migowy, chociaż powoli uczy się polskiego. A ja poznaję język migowy norweski. Ale nie wybiegam w przyszłość” – mówiła Iwona Cichosz.

I love You

Mężczyzna miga po amerykańsku, po norwesku, ale również uczy się migać po polsku! Podoba mu się w naszym kraju. Uważa, że to tutaj właśnie jest jego miejsce, a nie w Norwegii. Prowadzi firmę, zdalnie może pracować z każdego zakątka świata.

„Powiedział, zamigał: „I love you”, najpierw po amerykańsku, potem po norwesku, a od niedawna miga to po polsku. Lubi Polskę, tutaj też może pracować, zdalnie, bo ma własną firmę i międzynarodowych klientów. Niedawno powiedział mi, że w Norwegii nie czuje się u siebie, że tutaj jest jego miejsce. Kończy studia magisterskie. Ja też napisałam pracę o jakości doradztwa zawodowego w szkołach dla głuchych i związanym z tym sukcesem niesłyszących na rynku pracy” – zdradziła Iwona Cichosz.

Para myśli też o powiększeniu rodziny. Czy gwiazda nie boi się, że dziecko będzie głuche?

 „Nie, może nawet wolałabym, żeby moje dziecko też nie słyszało, bo wtedy piękno tego, co nas otacza, jest zwielokrotnione. A głusi są na takie doznania bardzo wrażliwi” – powiedziała Iwona Cichosz.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Iwona Cichosz – Miss Deaf International 2016

ZOSTAW ODPOWIEDŹ