Pazdan

Jeśli awansujemy do finału, to… 60 tysięcy Polaków ogoli się na Pazdana?!

Michał Pazdan zachwyca swoją skuteczną obroną na boisku podczas Euro 2016. Jego postawę docenili nie tylko Polacy, ale również zagraniczni kibice, trenerzy i dziennikarze. Nasz piłkarz został również bohaterem wielu memów, a w mediach społecznościowych trwa prawdziwa Pazdomania! Na Facebooku ponad 60 tysięcy osób zadeklarowało, że jeśli uda nam się dojść do finału, to ogoli się właśnie „na Pazdana”!

Pazdan

Piłkarskie emocje sięgają zenitu. Dzisiaj o 21 zagramy mecz o historyczny awans do półfinału Euro 2016. Wiadomo, że prawdziwy kibic jest dla swojej drużyny jest w stanie zrobić bardzo wiele, nawet ogolić się na łyso! Na Facebooku furorę robi wydarzenie „Jak Polska awansuje do finału, to obcinam się #NaPazdana!”

„Sprawa jest prosta. Jeżeli Polacy awansują do finału Euro, to wszyscy obcinamy się na Pazdana ! Dodatkowo my jako organizatorzy robimy to przy półfinale. Zachęcamy także wszystkie osoby, które mają włosy o długości co najmniej 25 cm i biorące udział w naszej akcji o oddanie włosów na fundację Rak’n’roll. Szczegóły na stronie raknroll.pl.” – czytamy w opisie wydarzenia.

Już ponad 60 tysięcy osób zadeklarowało, że weźmie udział w tej akcji!

Pod wydarzeniem możemy przeczytać zabawne komentarze:

„Goliłem się na Pazdana zanim to było modne”

„Ja za Leo Beenhakkera już założyłem się, że jak wyjdziemy z fazy grupowej to się obcinam na łyso, a miałem bardzo długie włosy wtedy. To czemu nie zaryzykować teraz, jak mam o wiele krótsze?”

Niektórzy udzielają nawet cennych rad polskim zawodnikom:

„Proponuję obcięcie włosów na Pazdana wszystkim naszym piłkarzom, Portugalczycy pogubią się i nie będą wiedzieli za kim biegać”.

Jednak nie wszystkim ta moda odpowiada:

„Jako wieczny buntownik, choć tym razem nie celowo, zapuszczam włosy, by zrobić się na Krychowiaka” – napisał jeden z Internautów.

Pazdan dźwignią handlu?

Fryzura na Pazdana

Fryz na Pazdana

Najlepsza fryzura

fryzura idealna

Też chcecie mieć taką fryzurę? Ona jest teraz najmodniejsza!

Źródło zdjęć: www.ekstraklasatrolls.pl, Instagram i Facebook.

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego  sklepu internetowego.

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ