Doda mocno o „My Way” i Edycie Górniak: „Po prostu się ośmieszyła”

Ostatnio Doda publicznie odniosła się do programu „My Way”. W programie Edyta Górniak decyduje się na naukę jazdy samochodem. Jakie słowa padłu w stronę diwy?

Jak pamiętamy, w 2007 roku to Doda przed kamerami uczyła się jazdy samochodem. Program również leciał w stacji TVN, nosił nazwę „Jazda z Dodą”. Wówczas okazał się wielkim hitem oglądalności. Zapewne właśnie dlatego stacja zdecydowała się na odnowienie dawno zapomnianego formatu. Tym razem z Edytą Górniak. Od samego początku opinie dotyczące tego nowego programu były mocno podzielone. Ostatnio, zdanie w tej sprawie zabrała sama Doda. W jaki sposób wypowiedziała się o Edzi? Ta raczej nie będzie zachwycona. 

Ocena Dody „My Way” z Edytą Górniak:

Do tej pory Doda powstrzymywał się od komentowania programu Edyty Górniak. Jednak w rozmowie z serwisem party.pl publicznie oceniła jazdę artystki. Nie oszczędziła jej krytyki i przykrych słów:

„(…)Obejrzałam dwa odcinki i uważam, że Edyta zrobiła ogromny błąd, biorąc udział w tym programie. Nie, że sam program jest zły, ale zrobiła to, czego nie zdołali zrobić za nią jej hejterzy, czyli po prostu totalnie się ośmieszyła (…) Mnie osobiście najbardziej razi, już jakby nie było tam między nimi, że w każdym, ale to w każdym odcinku jechać po tym Krupie. Przecież siedzi w tym więzieniu, ma, co dostał, konsekwencje zostały wyciągnięte. Ale żeby w każdym odcinku gadać o tym samym, to już jest naprawdę męczące dla telewidzów. Bardzo musi go nienawidzić (…) Uważam, że jest to jej zupełnie niepotrzebne. Niech ona sobie będzie, jaka będzie. Wiadomo, są różnego rodzaju Diwy, niektóre bardziej pop****one niektóre mniej, ale nie wszystkie muszą to pokazywać.” Krytycznie, i w jej stylu skomentowała Doda. 

A czy wy uważacie podobnie, jak Doda?

Zobacz także:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ