Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu! Zobaczcie zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska o karierze tanecznej: Trenowałam z klapkami na oczach

Agnieszka Kaczorowska dzisiaj realizuje się jako szczęśliwa żona, mama kilkumiesięcznej Emilki, aktorka i bizneswoman, gdyż prowadzi swoją szkołę tańca. Jeszcze kilka lat temu była czynną tancerką. Jak wspomina tamte lata?

Agnieszka Kaczorowska o karierze tanecznej: Trenowała z klapkami na oczach

Agnieszka Kaczorowska dała się poznać szerszemu gronu odbiorców za sprawą roli Bożenki w serialu „Klan”. Jednak nie wszyscy wiedzą, że była również tancerką, która zdobywała liczne sukcesy na arenie międzynarodowej.

„To bardziej zawodowa rola, ale niesamowicie bliska memu sercu. Taniec od zawsze był moją pasją. Treningi tańca towarzyskiego zaczęłam w wieku 6 lat. Jest taka zabawna historyjka…bo pierwszy turniej zatańczyłam w parze z dziewczynką.? Brakowało chłopców do tańca i mimo że byłyśmy jedyną taką parą, to turniej wygrałyśmy.? Potem zaczęła się prawdziwa sportowa przygoda, czyli treningi kilka razy w tygodniu, a w weekendy zawody. Kolejne klasy taneczne, kolejne cele i kolejne tytuły” – napisała na Instagramie gwiazda.

https://www.instagram.com/p/B4-WPrNn18W/

Perfekcjonistka i…

Agnieszka Kaczorowska bardzo angażowała się w taniec. W swoim fachu chciała być najlepsza. Często rezygnowała nawet ze snu czy spotkania z przyjaciółmi, aby pójść na trening. Udało jej się zdobyć ważne tytuły, jednak potem przyszedł czas kontuzji. Wtedy również uświadomiła sobie, że poza tańcem jest jeszcze w życiu coś więcej. Jaką była tancerką?

„Zawsze byłam w tej roli perfekcjonistką. Trenowałam z klapkami na oczach. Prawie nic innego w życiu się nie liczyło. Gdy miałam wybierać pomiędzy treningiem a snem, nauką czy wyjściem z przyjaciółmi… zawsze wygrywał taniec! Byłam bardzo wymagająca i krytyczna w stosunku do siebie. To wszystko przez marzenia, które pojawiły się już w pierwszych latach… że chcę być najlepsza, że chcę być Mistrzynią Świata. Osiągnęłam swój cel w 2010 roku (kto nie widział filmiku jak się cieszę z wygranej, to niech się cofnie na profilu do zeszłego roku lub znajdzie na YT…warto?). Po zdobyciu najważniejszego dla mnie tytułu zaczęłam się powoli zmieniać jako tancerka. Zaczęły się przemyślenia kim ja chcę być w przyszłości i czy rola tancerki to jedyna jaką chcę mieć w życiu… Był czas na kontuzję, dzięki której wiele sobie zdefiniowałam i potem przyszedł czas na decyzje…” – wspomina Agnieszka Kaczorowska.

https://www.instagram.com/p/B42aNsVnX7E/

Gwiazda nieco odpuściła w tanecznej rywalizacji, ale w zamian za to założyła swoją szkołę tańca. Znalazła również miłość, której owocem jest ukochana córeczka Emilka.  

https://www.instagram.com/p/B4xIm-Dn3ph/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ